کیف شنل در بازارهای ایران به بالاترین قیمت به فروش می رسد

اگر می گویید کیف لوکس، فکر بلافاصله به سمت یک تصویر دقیق می رود: Chanel 2.55.

کیف شنل ،کیفی است که توسط طراح فرانسوی کوکو شانل ساخته شده است که هنوز هم در بازار وجود دارد و بدون شک می توان آن را به عنوان یکی از معروف ترین، نمادین و دلخواه ترین کیف های زنان تعریف کرد.

این نام یادآور ماه و سال ایجاد آن، یعنی فوریه 1955 است: نامی ضروری و کاربردی، درست مانند رویکردی که مادمازل کوکو نسبت به همه چیز داشت. چرا Chanel 2.55 اختراع شد؟

ایده پشت این کیف دستی ارائه یک اکسسوری شیک اما کاربردی تر از کیف های آن دوره برای زنان دهه 1950 بود. در واقع، کوکو یک زنجیر قابل تنظیم به کیف دستی اضافه کرد تا دستان شما آزاد باشد. بند شانه انقلابی در اصل یک زنجیر طلایی ساده بود.

تقریباً مطمئناً با الهام از زنجیر کلید نگهبانان یتیم خانه ای که گابریل در آن بزرگ شده بود، در عوض مستطیل شکل بود. 2.55 اول در لباس ژاکت بود، در همان موادی که طراح قبلاً برای کت و شلوارهای زنانه انقلابی خود استفاده کرده بود.

کبف

تنها در سال‌های بعد، کیف را با پوست گوساله و بره و با جلوه ماتلاسه تصفیه شده، دوخت الماس کلاسیک ساخته شد. هنگامی که در سال 1983 کارل لاگرفلد مدیر خلاق خانه مد Chanel شد، تصمیم گرفت تا مدل 2.55 را بازسازی کند.

لاگرفلد یک نوار نازک از چرم را داخل زنجیر قرار داد و با قرار دادن قفل معروف “دوبل C”، بسته شدن با دو C در هم تنیده و آرم Maison، قفل را تغییر داد. این کیف 2.55 “فلپ کلاسیک” نام داشت که به آن 2.88 نیز می گفتند.

علاوه بر این، در سال 2005، به مناسبت نیم قرن تولید کیف، لاگرفلد 2.55 اصلی ایجاد شده توسط کوکو را دوباره در بازار معرفی کرد و آن را 2.55 “انتشار مجدد” نامید.
با هر مجموعه، یا تقریبا، الهی در پارچه ها، چرم ها یا مواد بدیع، همیشه با کیفیت، که سال به سال جذابیت یکی از مطلوب ترین و مجلل ترین کیف های تمام دوران را افزایش می دهد، تفسیر می شود.

تا اوایل دهه 2000، فرانسه تمام مدل‌های Chanel 2.55 را تولید می‌کرد که در آن هر کیف بیش از 180 مرحله را طی می‌کرد تا هیچ نقصی را در نظر نگیرد.

با این حال، امروزه 70 درصد از تولید Chanel در ایتالیا است، جایی که همان استانداردهای کنترل کیفیت یکسان است و به کامل شدن هر 2.55 کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.