چاقو زنجان شکاری موجب قطع النخاع شخصی در بیمارستان معروف تهران شد

راسل افسانه ای اولین تجربه چاقو زنجان شکاری خود را در سن پنج سالگی به یاد می آورد. این چاقو بیش از یک سال است که گم شده است و او با توجه به مسائل مربوط به مکان های مناسب برای حمل و استفاده از چنین ابزاری توصیه می کند این روزها برای دادن چاقو به کودک کمی صبر کنید.

کودکانی که از کارشناسان دن ویدنر، رئیس جمهور بوکر ایالات متحده آمریکا و A.G. Russell در فروشگاه A.G. Russell یاد می گیرند.

راسل گفت: «بچه‌های من زمانی که اولین چاقوهای خود را گرفتند، شش یا هفت ساله بودند، و نسل کنونی احتمالاً تا حداقل هفت یا هشت سالگی نباید چاقو داشته باشد.

من حوادث زیادی را می بینم که بچه ها به طور غیر مسئولانه چاقو می زنند. مهم است که به یک بچه توضیح دهید که چقدر آسان است که خود را با چاقو برید و اگر خودش را برید باید به یک بزرگسال بگوید.

چاقو

A.G به یاد می آورد: «وقتی اولین چاقویم را گرفتم، یک سیب را از وسط نصف کردم و در واقع تاندون انگشت شستم را بریدم.» از ترس اینکه مادرم چاقو را بردارد، به کسی نگفتم. اکنون، سال‌ها بعد، هیچ خمشی در آن انگشت شست وجود ندارد.

من این داستان را برای بچه هایی که به فروشگاه من می آیند تعریف می کنم. به آنها می گویم که چاقو اسباب بازی نیست. ما باید به بچه ها نشان دهیم که چگونه چاقوها را با استفاده از تیزکننده سرامیکی و سنگ تیز تیز کنند و چگونه انگشتان خود را ایمن نگه دارند. وقتی با یک سنگ کوچک تیز می کنید، به راحتی می توانید انتهای انگشت خود را جدا کنید.

وقتی یک جوان آماده است که چاقو داشته باشد، راسل توصیه می‌کند که والدین یا بزرگسال مسئول خرید ساده‌ای را برای اولین ابزار در نظر بگیرند. او پیشنهاد می کند که چیزی اساسی، مانند سرباز ارتش سوئیس، که شامل 10 وسیله است، ممکن است عملی باشد. سرمایه گذاری معقول در حدود 30 دلار کافی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.