پوشیدن تونیک زنانه جدید راز لاغری بازیگر سرشناس آمریکایی

همانطور که ما عاشق جمع آوری تونیک زنانه جدید هستیم، اگر مجبور بودید فقط یکی را انتخاب کنید، اینجاست! ساخته شده از 100% پنبه، ترکیبی از نکات مثبت: یقه مربعی زنانه، جذاب برای سینه های کوچک و دلپذیر، آستین های تا آرنج، تناسب گشاد بسیار مدرن، تناسب بی عیب و نقص، راحتی مطلق… عالی است.

کلمه. و علاوه بر این، از 36 تا 54 در دسترس است، زیرا در Blancheporte، ما تمام لباس های زنانه را به همراه سایز اضافه می کنیم.

البته بلوز سفید با تمام تیپ های زنانه ترکیب می شود. تابستان امسال در Blancheporte، ما دوست داریم آن را با یک دامن راه راه زیبا با کمربند نازک بپیچانیم. مزیت این لباس؟

این مکان به همان اندازه که برای یک روز کاری به یک قدم زدن آرام در کنار دریا کمک می کند. برای استایل شهری تر، می توانید بلوز سفید را با شلوار گشاد یا روان، چاپ شده یا ساده ترکیب کنید! اثر واو تضمینی.

ضرورت مطلق بلوز چهارخانه در هر اتاق رختکن که به خود احترام می گذارد کاملاً ثابت شده است! استایلیست‌های ما امسال آن را در رنگ‌های ملایم اکرو، سبز و مرجانی رد کرده‌اند… سایه‌هایی که می‌خواهیم طعم شیرینی‌های مورد علاقه دوران کودکی‌مان را بچشیم!

تونیک

این بلوز چهارخانه تمام شکوه خود را با شلوارهای برش خاکی نشان می دهد: هماهنگی عالی از رنگ ها برای استایلی آرام و زنانه خوشمزه. کمی اضافی؟ شلوار برش برش مخروطی دارد تا با حجم ها بازی کند و شکل شما را ساختار دهد!

اولین بلوز من یک بلوز کاملا برش است. دومی من یک طرح گل بهاری است. سومین رنگ من یک رنگ مرجانی است که تقویت فوری را ارائه می دهد … همه چیز من؟

یک بلوز گلدار انرژی زا و نشاط آور که نمی توانید در برابر آن مقاومت کنید! کارشناسان مد زنانه ما نیز در این فصل آن را با دامن مرجانی ست می کنند تا لباسی ویتامین دار که بوی تابستان می دهد.

محبوب و بی‌رقیب برای دهه‌ها، الگوی نقطه پولکا نیز بخشی از فصل شیرین خواهد بود. روی بلوز، خال‌های پولکا به هر لباسی حس شخصیت و تازگی می‌بخشند!

برای این آخرین نگاه، این بار روی شلوارهای نیلی مخروطی شرط می‌بندیم: سایه‌ای که به طرز شگفت‌انگیزی با چاپ خال‌خالی هماهنگ می‌شود! اگر می خواهید لباس تابستانی تری داشته باشید، می توانید دامن سفید یا شورت سفید را ترجیح دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.