مطالعه برروی فعالیت اسب ها برای اهداف آموزشی

برای بچه های حیوان دوست، ارکوپال جدید هیچ چیز بهتر از گنجاندن اسب در درس های مدرسه نیست. چه برای یک مدرسه خانگی یا یک طرح درس آموزشی غیر سنتی، یک تکلیف اضافی، یک پرکننده زمان آموزشی در خانه ماندن COVID-19 یا یک فعالیت تابستانی باشد.

در اینجا چند ایده یادگیری با مضمون اسب برای جوانان وجود دارد- از مهدکودک تا دبیرستان برخی از این فعالیت های آموزشی اسب همچنین می تواند برای برنامه های جوانان مفید باشد، مانند 4-H، باشگاه پونی، FFA، باشگاه پسران و دختران، یا پیشاهنگی ها و همچنین فعالیت های اردوی تابستانی سوارکاری.

بسیاری از مواد آموزشی اجاق گاز رومیزی دست دوم دیگر نیز وجود دارد. در زیر فقط یک نقطه شروع برای علاقه مندان به اسب جوان است.

راهنماها و کتاب‌های آموزشی اسب با همکاری شورای اسب‌جوانان آمریکایی، اما برنامه استاد اسب سواران جوان (JMH) نژاد خاصی ندارد.

کتاب ها صحافی مارپیچی هستند و یک وب سایت کاملاً تعاملی نیز وجود دارد. کتاب ها و وب سایت شامل آموزش برای والدین و مربیان و همچنین برای کودکان است.

برای نوجوانان و دانش آموزانی اسکاج قلاب بافی که قصد دارند به عنوان مشاور کمپ خدمت کنند، راهنمای برنامه JMH دفترچه های ثبت نام و دستورالعمل هایی را ارائه می دهد تا به آنها در انجام وظایفشان کمک کند.

برنامه JMH با استانداردهای آموزشی McREL برای هنرهای زبان، ریاضی، علوم، فناوری و مهارت های زندگی مطابقت دارد. هر کتاب راهنما 14.95 دلار است.

 • منابع:
  1. Horses Used for Educational Purposes in New Zealand: A Descriptive Analysis of Their Use for Teaching
 • تبلیغات: 
  1. دستمال کاغذی های قابل باز یافت
  2. استفاده از بیل مکانیکی برای رفتن به کره ماه!
  3. چه چیزی خشم تمامی مردم جهان را بر افروخت
  4. گدایی کردن مردی با 10 میلیارد سرمایه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.