مرکز تولید پهن کن دو غلطکی

پهن کن دو غلطکی جهت سهولت در تهیه خمیر نان و در اندازه های مختلف در بازار موجود می باشد. مرکز تولید پهن کن دو غلطکی نمونه رومیزی و خانگی این محصول را به بازار عرضه نموده که برای دوستداران نان های خانگی بسیار کاربردی می باشد.

برای کسب اطلاعات لازم، مشاوره با کارشناسان مجرب و خرید این محصول در انواع مختلف می توانید از طریق مراجعه به وب سایت این مرکز پخش معتبر اقدام نمایید.

مرکز تولید پهن کن دو غلطکی

کیفیت انواع پهن کن دو غلطکی نانوایی

کیفیت انواع پهن کن دو غلطکی نانوایی انواع پهن کن دو غلطکی نانوایی موجود در بازار توسط تولید کنندگان محصولات صنعتی با استفاده از مواد اولیه مرغوب با کیفیتی استاندارد تولید می گردد. این دستگاه ها در عین سادگی بسیار کاربردی می باشند و علاوه بر ایجاد سهولت در کار و سرعت بخشیدن به تولید، نیاز به نیروی انسانی را کاهش می دهند.

دستگاه پهن کن دو غلطکی برای پهن و نازک کردن خمیرهای چانه شده در نانواییها به کار می رود و در سرعت بخشیدن به تولید و بهبود کیفیت نان بسیار کاربردی می باشد. امروزه از این دستگاه در سایزهای مختلف در اکثر نانوایی ها استفاده می گردد. ابعاد تقریبی این دستگاه که کاربرد بیشتری دارد ۵۰*۵۰*۸۰ است که پر فروش ترین این محصول می باشد.

دستگاه پهن کن به صورت رومیزی و در دو نوع تولید می شود که شامل خمیر پهن کن با نوار نقاله و پهن کن بدون نوار نقاله می باشد. این دستگاه دارای دو غلطک می باشد که با تنظیم فاصله بین آنها می توان ضخامت خمیر تولید شده را تعیین نمود. بدنه دستگاه خمیر پهن کن از جنس تمام استیل است و در جلو آن یک نوار برزنتی از جنس پلیمر مرغوب تعبیه شده است که باعث سرعت بخشیدن به خروج خمیر پهن شده می گردد.

از مزایای دستگاه پهن کن می توان به دقت عمل آن اشاره نمود که در نانوایی های تافتون و لواش باعث تولید نان در اندازه ها و وزن های یک دست و یکنواخت می گردد. این دستگاه در نمونه های خارجی و داخلی در بازار وجود دارند که مدل تولید داخل آن بسیار باکیفیت تر و از نظر قیمتی نیز ارزان تر می باشد.

فروش تضمینی پهن کن دو غلطکی

فروش تضمینی پهن کن دو غلطکی مرکز فروش پهن کن دو غلطکی، انواع این محصول را در سایز های مختلف با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می کند. این مرکز دستگاه های پهن کن را به صورتی تضمینی به فروش می رساند و با ارائه خدمات فروش مناسب و سریع خدمت دیگری به خریداران این محصول می نماید.

مرکز فروش پهن کن دو غلطکی با در اختیار داشتن کادری مجرب، شرایط مناسبی برای تحویل سریع محصول خریداری شده را در سراسر کشور و کشورهای خارجی برای خریداران فراهم نموده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.