لیست قیمت فر صنعتی اتوماتیک قنادی

قیمت فر صنعتی قنادی.  دستگاه ها و ماشین آلات می توانند بسیار به تولیدات و صنعت های بزرگ کمک کننده این تکنولوژی و این پیشرفت علم قابلیت هایی را به انسان ها داده است که در هر لحظه مواد غذایی اشیاو…… را به روز رسانی کرده و آن ها را ارتقا بدهند .

در بعضی زمینه ها مانند تولیدات شیرینی و کیک و خوراکی هایی که محبوبیت در میان مردم دارند باید همیشه به این نکته توجه نمود که آن ها دارای تازگی و کیفیت خوبی باشند تا بتوانند رضایت افراد را به خود جلب کنند . در این روز هایی در اکثر قنادی ها و کارگاه های تولید شیرینی دستگاه های فوق پیشرفته ای به چشم می خورد که با استفاده از آن ها شیرینی هایی بسیار مرغوب و تازه به تولید می رسد و می توان در تعداد بسیار زیاد به دست کشتریان رساند .

قیمت فر صنعتی قنادی

دستگاه ها ویژه گی هایی دارند که اغلب آن ها مدرن و تازه تولید هستند و تنوعی که در خودشان دارند باعث شده است که اکثر قنادی ها با هرگونه وضعیت و موقعیتی که دارند بتوانند از وجود این دستگاه ها بهره مند شوند . دستگاه ها در پیشرفت و رشد تولیدی شما و قنادی شما بسیار تاثیر گذار می باشند و با استفاده از آن ها می توانید تغیرات بسیار بزرگی را در روند پخت شیرینی های خود به وجود بیاورید .

تنوع دستگاه صنعتی قنادی به مزایایی را به همراه دارد ؟

قیمت فر صنعتی قنادی:

این تنوع در محصول سطح خرید افراد و مشتریان را تا حد زیادی بالا می برد . دستگاه ها باید در مدل های مختلفی به تولید برسند تا در انتخاب مشتریان محدودیت ایجاد نشود . به همین علت نیز این دستگاه های با کیفیت و مدرن دارای مدل های گوناگونی هستند که در هردام ویژه گی های قابل قبول و منحصر به فردی موجود است . دستگاه ها در داخل ایران و به واسته ی یکی از بهترین شرکت ها به تولید می رسد . این شرکت از بهترین ابزار آلات و تجهیزات برای ساخت و طراحی دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی بهره برده است . مدل های گوناگون این دستگاه ها به این ترتیب می باشند :

قیمت فر صنعتی قنادی

 • دستگاه قنادی مدل ده دیس
 • مدل سی و دو دیس
 • مدل دوازده دیس
 • مدل هشت دیس
 • مدل شانزده دیس

این پنج نوع جزو بهترین و مطرح ترین انواع این دستگاه ها به شمار می روند .

خرید ماشین آلات صنعتی قنادی از چه راهی ممکن می باشد ؟

قیمت فر صنعتی قنادی:

دستگاه ها به وسیله یکی از با اعتبار ترین شرکت ها ساخته می شوند که برای تولید و فروش این دستگاه ها از نهایت امکانات و راحتی برای شمتریان خود استفاده کرده است . شما برای خرید و یا مشاهده اطلاعات و جزئیات بیشتر و دقیق تر می توانید به سایت های اینترنتی شرکت ایران فر مراجعه بفرمایید و در آن قسمت تمامی مشکلات خود را در رابطه با خرید با مشاوران مجموعه در میان بگذارید تا انتخاب بهتری داشته باشید .

با سفارش این دستگاه ها در سایت های شرکت ایران فر پس از زمان کوتاهی آن ها را دریافت خواهید کرد . دستگاه ها دارای ضمانت و خدمات پس از فروش نیز هستند .

قیمت فر صنعتی قنادی

ماشین آلات قنادی نوع سی و دو دیس چه قیمتی دارد ؟

دستگاه های سی ودو دیس بزرگ ترین و پر تعداد ترین دیس را برای پخت شیرینی دارد . این دستگاه می تواند تعداد بسیار زیادی شیرینی را به طور هم زمان در سی و دو دیس خود به آسانی پخت کند .

این دستگاه نیز خودش به تنهایی به دو دسته تقسیم بندی می شود :

 • دستگاه سی و دو دیس نوعی که دارای سیستم بخار است .
 • نوعی که بدون سیستم بخار می باشد .

این دو دستگاه سیستم بخارشان تنها تفاوت آن ها است . دستگاه سی و دو دیس دارای امکانات بسیار خوبی است ازجمله قابلیت هایی که این نوع فر قنادی دارد حرارت غیر مستقیم آن است که با وجود این سیستم می تواند شیرینی هایی بدون سوختگی و بدون خام ماندن خمیر به تولید و پخت برساند . دستگاه های سی و دو دیس دارای سیستم کنترل حرارت است که این سیستم تا دمای شش صد و پنجاه درجه سانتی گراد را تحت کنترل خودش دارد .

قیمت فر صنعتی قنادی

ابعاد و اندازه های این فر صنعتی این چنین است :

 1. ارتفاع : دو متر و چهل سانتی متر
 2. طول : دو متر و بیست سانتی متر
 3. عرض : یک متر و چهل سانتی متر

خرید و صادرات انواع فر ده دیس قنادی

دستگاه های ده دیس بسیار پیشرفته و با قابلیت های بالایی هستند . این دستگاه نیز در چنین اندازه هایی به تولید می رسد : ارتفاع : صد و نود و پنج سانتی متر . طول : صد و چهل و پنج سانتی متر . عرض : صد سانتی متر . دستگاه دیس دارای امکاناتی به این شرح است :

قیمت فر صنعتی قنادی

 • دستگاه ده دیس می تواند هر گونه شیرینی را چه ضخیم و چه کم حجم را به آسانی و با کیفیت بسیار خوب پخت کند
 • دستگاه دارای وزنی حدود شش صد کیلوگرم به طور تقریبی است .
 • این دستگاه یک و نیم کیلو وات برق در هر ساعت مصرف می کند.
 • دستگاه های ده دیس بدنه ی خارجی دارند که از استیل و گالوانیزه درست می شود و به همین علت زنگ نمی زند و از ضربات سنگین به دستگاه جلوگیری می شود همچنین حرارت را کاهش می دهد .
 • دستگا های ده دیس با استفاده از گاز و گازوئیل کار خود را انجام می دهد .
 • این دستگاه کار خود را با ده دیس انجام می دهد .

در انتخاب و خرید همزن برقی ساده توجه به توان دستگاه مورد نظرتان است. یادتان باشد هرچه توان دستگاه شما بیشتر باشد، قدرت آن نیز در مقابل بیشتر و سرعت هم زدن مواد اولیه مورد نظرتان با هم نیز بیشتر خواهد بود. البته مصرف برقتان نیز با وجود دستگاه های برقی قدرتمندتر، بیشتر خواهد شد.

قیمت فر صنعتی قنادی

روش پخت دستگاه و فر دوازده دیس به چه گونه می باشد ؟

قیمت فر صنعتی قنادی:

این دستگاه نسبت به بقیه بیشتر مورد استفاده نیز قرار می گیرد زیرا اندازه ای دارد که می تواند در کارگاه های صنعتی و تولیدی ها حضور داشته باشد اما فضای زیادی را اشغال نمی کند .

این دستگاه نیز بدنه ای سه لایه دارد که این سه لایه به این شرح است : استیل . پشم سنگ . استیل

اندازه و ابعاد دستگاه دوازده دیس این چنین است : ارتفاع : یک مترو چهل سانتی متر. طول : صد سانتی متر. عرض : هفتاد سانتی متر است . این اندازه ها و ابعاد به شما نشان می دهد که دستگاه ها بیشتر برای تولیدی های کوچک تر مورد استفاده قرار می گیرد . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ایران فر مراجعه فرمایید .

یخچال قنادی از نوع شیشه خم نیز یک نوع دیگر است که در یخچال مکعبی قنادی شیشه ها به صورت خم و محدب می باشند . ویژگی ای که این مدل یخچال صنعتی قنادی را نسبت به سایر مدل ها متمایز می کند طراحی زیبا و در عین حال عدم اشغال فضای زیاد می باشد.

قیمت فر صنعتی قنادی

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.