لیست قیمت دستگاه فر پیتزا پزی صنعتی با کیفیت در سال جدید

مقدمه

قیمت فر پیتزا پزی

پیتزا یک محصول خوشمزه و پر مصرف در میان اقوام ایرانی به شمار می رود که در اولین بار در قرن هفدهم و در کشور ایتالیا تولید شد.
خوب در در این مطلب ما قصد داریم تا در مورد دستگاه های پخت چه در نوع صندوقی و ریلی و چه در نوع دوار صحبت خواهیم کرد.
بهتر است قبل از آشنایی با دستگاه های تولید این محصول کمی با تاریخچه تولیدی محصول آشنا شویم پس اگر شما هم خریدار این محصول هستید و می خواهید از تاریخچه تولید آن و چگونگی تولید آن و راه های خرید محصولات تولید مانند دستگاه های پخت و دستگاه های پهن کن آن اطلاعاتی کسب کنید می توانید با ما در خواندن ادامه این مطلب همراه باشید:
پیتزا در اولین سال های تولید خود غذای مناسب و قابل پخت در اقشار فقیر کشور ایتالیا بوده است که با ترکیب از خمیر نان و پونه‌کوهی و گوجه تازه و ریحان و پیاز بوده است.

قیمت فر پیتزا پزی

بعد از مدت ها این محصول بر روی گاری ها و به ماهی گیرانی که از صید ماهی می‌آمدند فروخته می شد که این موضوع بعد از مدت ها به دست افراد زیادی رسید که با چشیدن مزه این غذای ساده مجذوبان شدن که بعد از سالها این محصول جزو غذاهای اصلی مورد استفاده مردم ایتالیا قرار گرفت و بعد از آن در سال ۱۸۳۸ در دکه های کنار خیابان به فروش رسید.

تولید کننده انواع فر پخت پیتزا

قیمت فر پیتزا پزی

پیتزا چیست و چگونه تولید می شود؟

پیتزا محصول غذایی با ترکیب اصلی خمیر نان و سس گوجه فرنگی و پنیر می باشد که البته در کنار محصولات مواد دیگری نیز وجود دارد که با ترکیب آنها این محصول خوشمزه و پرطرفدار تولید می شود.
پیتزا ها در انواع مختلفی تولید می شوند که برای پخت هریک از این محصولات از مواد و محصولات غذایی مختلفی استفاده می شود.
اما اینکه چگونه این محصولات را باید پخت کرد و در چه اندازه و چه مقدار باید آنها را پخت کرد در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد و خواهیم گفت که چگونه می توان محصولات پیتزا و فست فود را با انواع فر های تولیدی که به صورت صنعتی ساخته می شوند را برای استفاده و تولید انواع پیتزا استفاده کرد .
ما در ادامه قصد داریم تا دستگاه های دوار و دستگاه های صندوقی و دستگاه های ریلی را و شما معرفی کنیم.

قیمت فر پیتزا پزی

دستگاه هایی که در بالا نام آنها را بردیم هرکدام برای کارگاه های مخصوص به خود مناسب هستند و می‌توان از این دستگاه ها در کارگاه های تولید فست فود استفاده نمود البته این دستگاه‌ها دارای میزانی استاندارد برای تولید محصولات مورد نظر شما می باشند که در ادامه در مورد این موضوع بیشتر توضیح خواهیم داد.

قیمت دستگاه فر پیتزا پز

لیست قیمت دستگاه صندوقی پیتزا پزی

قیمت فر پیتزا پزی

مشخصات دستگاه صندوقی پیتزا پزی؟

اولین دستگاهی که به شما معرفی خواهیم کرد دستگاه های صندوقی پخت پیتزا می‌باشند که برای اولین بار از این دستگاه ها به صورت مخصوص برای پخت پیتزا استفاده شد.
مواد مختلفی می باشند و در نوع تک طبقه و دو طبقه ساخته می شوند.
نوع تک طبقه این دستگاه ها در ۴ مدل که عبارتند از:
دستگاه صندوقی 6 بشقابه
دستگاه صندوقی 9 بشقابه
دستگاه صندوقی 12 بشقاب
دستگاه صندوقی 16 بشقابه

قیمت فر پیتزا پزی

مدل هایی که قسمت بالا برای شما بیان شد در مورد دستگاه‌ های یک طبقه صندوقی می باشد که در دستگاه های دو طبقه صندوقی از مدل ۱۸ بشقابه که در هر طبقه ۹ بشقاب قرار میگیرد شروع شده و تا ۲۴ بشقاب ادامه دارد.
این دستگاه ها دارای سنگ زیره نسوز می باشند که بشقاب های مخصوص به قالب پیتزا بر روی آنها قرار می گیرد.
جنس بدنه این دستگاه ها از استیل می باشد و در مخزن و داخلی آنها از گالوانیزه طراحی شده و لایه حرارتی و نفوذ گرمای آن که به صورت فشرده و از جنس پشم سنگ می باشد به صورت کاملاً استاندارد طراحی شده است.
این دستگاه ها دارای وزنی بسیار پایین بوده و قابلیت حمل و نقل بسیار آسان را دارد.
که قابل استفاده در کارگاه های کوچک و متوسط پیتزا پزی می باشد.

قیمت دستگاه فر پیتزا پز

ساخت انواع دستگاه ریلی پیتزا پزی

قیمت فر پیتزا پزی

مشخصات فر ریلی پخت پیتزا

فر تونلی ، می تواند محصولاتی از قبیل پیتزا ، کروسان منجمد و نان و همچنین سبزیجات کبابی و شیرینی را پخت کند. بهترین پخت و پز به لطف جریان هوا در داخل محفظه و حرکت اتوماتیک شبکه صورت می گیرد که با سرعت از پیش تعیین شده ثابت حرکت می کند. این واحد همچنین برای پخت و پز مواد غذایی که باید از طریق مغازه خرده فروشی سازمان یافته یخ زده یا به صورت آماده به فروش برسند ، ایده آل است. این اجاق گاز تونلی می تواند تا 120 پیتزا به عرض 30 سانتی متر در ساعت بپزد. البته با ترکیب ماژول ها و خط های تولید دستگاه می توانید کهنه و فرش آن را بزرگتر نماز و مقادیر تولید آن را نیز در هنگام پخت افزایش دهید. امکان کنترل شش برنامه آشپزی مختلف انعطاف پذیری قابل توجهی را ایجاد می کند و به لطف عملکرد جدید آماده به کار ، می توان با صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی ، دمای فر را در حالت آماده باش کاهش داد.
پنج مزیت دستگاه ریلی :

1. سادگی استفاده برای مدیریت آسان تر
2. استفاده بهتر از زمان کار به لطف انتقال محصول به طور خودکار
3. قادر به طبخ محصولات مختلف به طور مستقیم روی نوار نقاله
4. حالت ECONOMY اجازه می دهد تا فر بین جلسات مختلف پخت گرم شود
5. برای ساختن اندازه گیری ترکیب ها امکان پذیر است

قیمت دستگاه فر پیتزا پز

شرکت ایران فر تولید کننده دستگاه صنعتی

قیمت فر پیتزا پزی

درباره شرکت ایران فر

شرکت ایران فر تولید کننده انواع دستگاه های صنعتی محصولات غذایی از سال ۱۳۸۵ تا به حال مفتخر به تولید انواع دستگاه های صنعتی می باشد که امروزه دستگاه های شرکت ایران فر به کشورهای مختلف دنیا نیز صادر شده است و کیفیت این دستگاه ها از نظر تولیدی در سطح بسیار بالایی قرار دارند.
دستگاه های تولیدی پیتزا و تولیدی خمیر پیتزا نیز یکی از تولیدات شرکت ایران فر می باشد که با طرح های مختلف آن قابلیت تولید این محصولات را خواهید داشت.

قیمت دستگاه فر پیتزا پز

قیمت دستگاه دوار خت پیتزا

قیمت فر پیتزا پزی

مشخصات دستگاه دوار مخصوص پیتزا پزی

برای پخت پیتزا میتوان از محصولات مختلفی استفاده نمود ولی اینکه آیا هر دستگاهی و هر ابزاری امکان از تولید با کیفیت محصول در مقدار زیاد را دارد این موضوع مهمی است که اکثر دستگاه‌ها این قابلیت را ندارند تا هر محصول مورد نظر را با یک کیفیت تولید کند و به صورت تخصصی قابلیت تولید یک یا چند محصول مختصر را دارند.
به همین دلیل است که باید از دستگاه های مخصوص به تولید پیتزا و دستگاه هایی که قابلیت این نوع محصول را با کیفیت درجه یک و مقدار بالا دارند در کارگاه های پیتزا پزی استفاده نمود.

قیمت فر پیتزا پزی

دستگاه های دوار نمونه از دستگاه های پخت پیتزا می‌باشند که با کیفیتی درجه و مخصوص کارگاه های کوچک هستند.
این دستگاه ها قابلیت تولید انواع پیتزا را در مقدار بالا دارم و به صورت چرخش سنگ زیر به صورت ۱۸۰ درجه محصولات را با کیفیتی درجه تولید می‌نمایند.
دستگاه های دوار در ابعاد بزرگ برای پخت نان مناسب می باشد، ولی دستگاه های یک و نیم متری یا همان دستگاه های نوع کوچک این دستگاه مخصوص پخت نان مسطح و پیتزا است که شما می توانید از این دستگاه‌ها در رستوران ها و پیتزا پزی ها استفاده نمایید.

قیمت دستگاه فر پیتزا پز

فروش انواع دستگاه پیتزا پزی صندوقی خانگی

قیمت فر پیتزا پزی

مشخصات دستگاه پیتزا پزی خانگی

دستگاه فر صنعتی پیتزا معمولا دستگاه هایی بوده، که با استفاده از آنها کار بسیار ساده خواهد شد، تا انواع پیتزاهای موجود در بازار را بتوان به ساده ترین شکل ممکن تهیه و تولید  نمود.
برای اینکه راحت تر بتوان انواع فر صنعتی پیتزا را خریداری نموده، می توان از راه خرید اینترنتی انواع دستگاه های فر صنعتی در بازار های داخلی، استفاده نمود. که شرکت ایران فر یکی از تولید کننده این دستگاه های صنعتی می باشد.

ماشین فر صنعتی پخت پیتزا را که در بازار موجود بوده، میتوان از شرکت های معتبری تهیه و خریداری نمود، به همین خاطر کیفیت بالای دستگاه های پیتزا پزی  که این فرهای صنعتی داشته بسیار مناسب می باشد.

 

قیمت دستگاه ریلی صنعتی

قیمت فر پیتزا پزی

فر های صنعتی پیتزا که در شرکت های داخلی ساخته شده اند، دارای کیفیت بسیار خوبی بوده، که با استفاده از آنها می توان انواع پیتزا را در زمانی کوتاه و کیفیتی بالا تهیه نمود.
از بهترین فروشنده های انواع فر صنعتی پیتزا در ایران می توان به شرکت های سازنده در اصفهان و تهران اشاره کرد، زیرا این شرکت ها توانایی فروش انواع فر صنعتی را به صورت عمده و تکی دارند.

قیمت دستگاه فر پیتزا پز

 

چگونه خرید کنیم و چگونه از اطلاعات دستگاه ها با خبر شویم؟

شما می توانید با ارتبات با گروه پشتیبانی ما در شرکت ایران فر می توانید از اطلاعات کامل و دقیق دستگاه ها برخوردار شوید.

گروه پشتیبانی در تمامی ساعات کاری (صبح از ۸ الی ۱۴ و بعد از ظهر از ۱۶ الی ۱۹) پاسخگوی شما عزیزان می باشند و به سوالات شما عزیزان پاسخگو هستند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.