لیست قیمت دستگاه فر شیرینی پزی جدید

قیمت دستگاه قنادی صنعتی.   غلات ها و خوراکی هایی مانند شیرینی ها می توانند از چند لحاظ مورد توجه قرار بگیرند و  باعث به وجود آمدن شغل های زیادی و درآمد های هنگفتی بشوند .تاثیرات برنامه ریزی روی این شیرینی های خوش مزه به این صورت است :

  1. برای مشتریان و مصرف کنندگان شیرینی های تازه و خوش مزه که می توانند به خوبی برای پذیرایی از آن ها استفاده کنند .
  2. فروش خوب و علاقه زیاد مردم به آن ها باعث می شود که قنادی ها کسب و کار بهتری داشته باشند و در آ»د بیشتری به دست بیاورند .
  3. به دست آوردن در آمد خوب برای قنادی می تواند شعبه ها و وسعت آن را زیاد کند در نتیجه افراد بیشتری برای کارکردن در قنادی مورد نیاز است پس می تواند شغل های زیادی را نیز به وجود بیاورد .
  4. برای پخت این شیرینی ها امروزه از دستگاه های پیشرفته ای استفاده می شود که در ادامه به شما توضیح خواهیم داد . این دستگاه ها تولید داخل هستند و مهندسان زیادی برای طراحی آن ها زحمت می کشند و استفاده از آن ها برای قنادی ها می تواند توان اقتصاد داخلی و ایجاد انگیزه و کار برای مهندسان باشد .

خرید و صادرات انواع مختلف دستگاه شیرینی پزی صنعتی

خرید و صادرات انواع مختلف دستگاه شیرینی پزی صنعتی

قیمت فر کیک پزی:

همان طور که گفته شد این دستگاه ها بسیار هوشمند می باشند و از همه لحاظ دارای امکانات بسیار حرفه ای هستند . دستگاه ها همچنین تنوع بالایی دارند و در مدل های آن ها گوناگونی زیادی وجود دارد که هرکدام مختص به مکان و شرایط خاصی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت . انواع مختلف این دستگاه عبارتند از :

  • دستگاه شیرینی پزی صنعتی ده دیس
  • دستگاه شیرینی پزی هشت دیس
  • دستگاه دوازده دیس
  • دستگاه شانزده دیس
  • دستگاه سی و دو دیس که بیشتر تعداد دیس را دارد و بزرگ ترین فر از لحاظ اندازه است .

این تنوع به شما خریداران و قنادی ها کمک می کند که بتوانید دستگاه مناسبی را برای خودتان انتخاب کیند و مجبور نباشید خرج های بیشتری را برای کارگاه و تولیدی خودتان انجام بدهید . این دستگاه های قابلیت های بیشتری نیز دارند و برای پخت محصولات دیگری نیز به کار می روند .

اولین نکته در خصوص خرید همزن برقی ساده توجه به نوع آن است که برای این منظور ما در بخش قبلی شما را با دو نوع همزن معمولی و کاسه دار آن آشنا کردیم و اکنون این شما هستید که باید متناسب با نوع نیاز و سبک آشپزی خود یک کدام را برگزینید.

 

قیمت گزاری دستگاه و فر صنعتی کیک پزی در هزینه آن

دستگاه های کیک پزی در داخل کشور به تولید می رسند و تولید کننده و سازنده این دستگاه ها شرکت بزرگ و پیشرفته ایران فر می باشد که با طرح ها و ایده های بسیار خلاقانه ای که مهندسان و کارکنان این شرکت دارند روند صعودی و پیشرفت خوبی را دارد .

دستگاه های شیرینی پزی شرکت ایران فر دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و شما می توانید به خوبی به آن ها اعتماد کنید . دستگاه ها دارای ضمانت و خدمات پس از فروش برای مدت زیادی می باشند .

یخچال مکعبی که یکی از اساسی ترین تجهیزات قنادی و شیرنی فروشی و همینطور بستنی و آبمیوه فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرد با داشتن سرما وبرودت عالی که در سیستم این یخچال صنعتی قنادی است سبب می شود اجناس داخل ویترین کیک است به هیچ عنوان دچار خرابی، فاسدی نشوند.

قیمت گزاری دستگاه و فر صنعتی کیک پزی در هزینه آن

دستگاه ده دیس با قیمت مناسب و کیفیت بالا

این دستگاه در چنین اندازه هایی ساخته می شود : ارتفاع : صد و نود و پنج سانتی متر . طول : صد و چهل و پنج سانتی متر . عرض : صد سانتی متر است .  این دستگاه با لایه گالوانیزه و استیل بدنه ای  ساخته است که مقاومت بسیار زیادی دارد . لایه گاوانیزه زد زنگ و لایه استیل مقاومت را افزایش می دهد . این دستگاه در وزن شش صد کیلوگرم ساخته می شود .

میزان برقی که دستگاه مصرف می کند ساعتی یک و نیم کیلو وات است . دستگاه دارای ده عدد دیس است .

 

خریداری انوع دستگاه دوازده دیس صنعتی شیرینی پزی

دستگاه دوازده دیس بدنه ای سه لایه دارد که تقریبا مانند همدیگر هستند که ه این شرح است : استیل . استیل . پشم سنگ اندازه هایی که برای این دستگاه ها در نظر گرفته شده است و به تولید می رسد کوچک تر از انواع دیگر است .

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.