لیست قیمت انواع فر صنعتی قنادی

قیمت فر صنعتی قنادی . برای پخت محصولاتی که بیشتر از سار به فروش می رسند و مشتریان بیشتری را به خودشان اختصاص داده اند مانند شیرینی جات و خوراکی هایی از این قیبل بیتر طراحان سعی کرده اند که برای رشد پخت این محصول همچنین سود دهی بالا تر در نتیجه اعتبار و مشتری بیشتر از دستگاه ها و تجهیزاتی استفاده نمایند که بتواند با توانایی ها و قابلیت های بسیار بیشتری این کار را انجام بدهد .

دستگاه هایی که امروزه برای پخت این شیرینی های خوش مزه اختصاص داده شده است و تولید کنندگان روز به روز در حال ارتقا آن هستند بسیار پیشرفته می باشند و می توانند از نظر کیفیت با نمونه های خارجی به رقابت بپردازند به خصوص اینکه شیرینی ها در کشور ما مشتریان و طرفداران بیشتری دارند و می توان روی آن ها به عنوان یک کسب و کار خوب حساب باز نمود .

قیمت فر صنعتی قنادی

دستگاه های قنادی و ماشین آلات صنعتی می توانند جایگزین بسیار حرفه ای و خوبی برای روش های سنتی و قدیمی باشند . این دستگاه ها با آپشن ها و قابلیت های بسیار مدرن خود می توانند در سریع ترین زمان و با بیشترین تعداد برای شما شیرینی هایی پخت کنند که تازگی و کیفیت بسیار بالایی داشته باشند .  این دستگاه ها انواع مختلفی دارند و می توانند همه نوع شیرینی را به آسانی پخت نمایند .

خرید انواع مختلف دستگاه و فر شیرینی پزی صنعتی

قیمت فر صنعتی قنادی:

دستگاه های شیرینی پزی به دلیل فروش بالایی که دارند در مدل های گوناگونی طراحی می شوند . این دستگاه ها نیز مانند سایر ماشین آلات صنعتی دارای انواع مختلفی می باشند و این تنوع باعث شده  است که

فروش آن بسیار بالا تر برود . دستگاه های قنادی دارای چنین مدل هایی است :

قیمت فر صنعتی قنادی

 • دستگاه شیرینی پزی صنعتی دوازده دیس
 • دستگاه شیرینی پزی صنعتی ده دیس
 • دستگاه شیرینی پزی صنعتی هشت دیس
 • دستگاه شیرینی پزی صنعتی سی و دو دیس
 • دستگاه قنادی صنعتی شانزده دیس

این پنج دستگاه صنعتی با ویژه گی های پیشرفته ای که دارندمی توانند پخت شیرینی ها را برای شما سریع تر از پیش کنند و این کار را در بهترین حالت ممکن انجام می دهند .

صادرات دستگاه پخت شیرینی دوازده دیس

دستگاه های دوازده دیس نسبت به نوع سی و دو دیس و شانزده دیس کوچک تر می باشند و از نظر اندازه در رده ی سوم قرار می گیرند . این دستگاه نیز به طور صنعتی و در تولیدی ها و کارگاه های نسبتا کوچک تر و کم وسعت تر استفاده می شود . دستگاه های دوازده دیس نیز بدنه ای دارند که از چند لایه درس می شود پس در نتیجه مقاوم می باشد این سه لایه به این ترتیب هستند :

قیمت فر صنعتی قنادی

 1. استیل
 2. استیل
 3. پشم سنگ

اندازه هایی که تولید کنندگان برای درست کردن این دستگاه انتخاب کرده اند به این شکل می باشد : ارتفاع : یک متر و چهل سانتی متر . طول : صد سانتی متر . عرض : هفتاد سانتی متر می باشد .

تولید کننده مدل دستگاه قنادی ده دیس در کل ایران

قیمت فر صنعتی قنادی:

دستگاه های ده دیس . این دستگاه با توجه به ابعادی که دارد اما بسیار پر کاربرد و پر طرفدار می باشد . دستگاه ده دیس در چنین اندازه هایی ساخته می شود :

 • ارتفاع : یک متر و نود سانتی متر
 • طول : یک متر و چهل و پنج سانتی متر
 • عرض : صد سانتی متر می باشد .

این دستگاه می تواند هر نوع شیرینی را چه ضخیم و چه کم حجم به راحتی و با بهترین کیفیت به پخت برساند . این دستگاه دارای بدنه ای است که از استیل و گالوانیزه ساخته می شود این دو لایه از پوسیدگی بدنه جلوگیری می کنند و مانع زنگ زدن آن می شوند . دستگاه ده دیس دارای تقریبا شش صد کیلو گرم وزن می باشد و حدود یک و نیم کیلو وات برق در هر ساعت مصرف می کند .

قیمت فر صنعتی قنادی

طریقه خرید ماشین آلات و دستگاه اتوماتیک قنادی

این دستگاه ها داخل ایران و توسط یکی از معتبر ترین و حرفه ای ترین شرکت ها تولید می شوند به همین علت نیز دارای یک قیمت خوب و مناسب می باشند و سرمایه گزاری روی این دستگاه ها بسیار به صرفه و سود مند است . شما با خرید این دستگاه ها همچنین می توانید از تولید ملی و اقتصاد کشور حمایت نمایید . این دستگاه ها را شما می توانید از طریق مراجعه به سایت های اینترنتی این مجموعه مشاهده نمایید و یا اینکه برای خرید آن ها درهمین سایت ابتدا مشورت گرفته و سپس آن را سفارش بدهید . برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت ایران فر مراجعه نمایید .

صادرات دستگاه قنادی پیشرفته سی و دو دیس در انواع مختلف

قیمت فر صنعتی قنادی

دستگاه سی و دو دیس یکی از پیشرفته ترین دستگاه هامی باشد . این فر دارای دو گونه است و هر کدام از آن ها در سیستم بخارشان با یکدیگر متفاوت هستند . نوع اول دارای سیستم بخار است و دیگری این ویژه گی را ندارد . دستگاه های سی و دو دیس بر خلاف سایر دارای سیستم کنترل حرارت نیز هستند و تا دمای شش صد و پنجاه درجه سانتی گراد نیز این کار را انجام می دهند .

یکی از انواع یخچال صنعتی قنادی است که به یخچال های آکواریومی نیز شناخته می شوند در بستنی و آبمیوه فروشی ها مورد استفاده قرار میگیرد و با داشتن برودت مناسب باعث می شود محصولات به هیچ عنوان فاسد و غیرقابل استفاده نشوند.

این دستگاه همچنین دارای حرارت غیر مستقیم است که با وجود آن شیرینی ها به هیچ وجه سوخته و یا خام مانده نمی شوند اندازه این دستگاه :

 • ارتفاع :دو متر و چهل سانتی متر
 • طول : دو مترو بیست سانتی متر
 • عرض : یک مترو چهل و پنج سانتی متر

قیمت فر صنعتی قنادی

فروشنده دستگاه هشت دیس قنادی در سطوح مختلف

قیمت فر صنعتی قنادی:

دستگاه های هشت دیس بسیار کوچک تر از بقیه دستگاه ها هستند . این دستگاه دارای پایه هایی است که به همراه مخاضن و بدنه ی دستگاه از لایه استیل براق پوشیده شده اند . استیل براق در جلوگیری از حرارت زیاد و پوسیدگی آن ها نقش مهمی دارد . این دستگاه دارای هست عدد دیس می باشد که ابعاد و اندازه های این هشت دیس مانند دستگاه های بزرگ صنعتی است : 60 در 40

دستگاه های هشت دیس دارای دو عدد الی سه عدد فن خنک کننده هستند که به جلوگیری از سوختگی شیرینی ها کمک می کند و در نتیجه کیفیت آن ها را بالا می برد . این دستگاه در سطوح مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند . مثلا به در گاهی اوقت به عنوان پیتزا پز و در شرایطی برای مصارف خانگی مناسب هستند .

لباس کار قنادی از آنجایی که در شیرینی پزی ها قنادی ها نانوایی ها و شغل های مشابه مورد استفاده قرار می گیرد جامعه بزرگی را در بر گرفته است که این موضوع باعث شده است که تولیدی های لباس کار قنادی این نوع از لباس را نیز در بین انواع لباس فرم مشاغل تولید کنند تا بتوانند مشتریان خود را افزایش دهند.

قیمت فر صنعتی قنادی

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.