لامپ ال ای دی خودرو که بعد از هر بار روشن شدن باید تعویض شود

ایمنی بزرگراه هم برای شما و هم برای رانندگان اطرافتان مهم است.

برای افرادی که علاقه مند به خرید لامپ ال ای دی خودرو پس از فروش هستند، قوانینی در رابطه با روشنایی چراغ های جلو وجود دارد که می تواند به شما کمک کند بهترین انتخاب را داشته باشید.

قوانین چراغ های جلو در مورد روشنایی، رنگ ها و سایر مسائل در هر دو سطح ایالتی و فدرال وضع شده است. طبق دستورالعمل‌های فدرال، روشن‌ترین چراغ‌های جلوی شما 3000 لومن است، اما می‌توان آن را به روش‌های مختلفی نوشت: 3000K، 3000LM، 3000 کندل و غیره.

خودروهای جدید باید هر گونه الزامات فدرال را برآورده کنند، بنابراین حتی اگر چراغ‌های LED در SUV جدید شما فوق‌العاده روشن به نظر می‌رسند، احتمالاً در محدوده قانونی هستند. با این حال، اگر چراغ‌های جلویی LED را نصب می‌کنید، مطمئن شوید که از استانداردهای روشنایی تجاوز نمی‌کنند.

لامپ

طبق گفته گروهبان ایوان کیزمان از اداره پلیس فیرفیلد، چراغ‌های جلوی LED نه تنها قانونی هستند، بلکه در حال حاضر نوع استاندارد چراغ‌های جلو در اکثر خودروهای جدید هستند.

همچنین، به گفته Kaesmann، هر ایالت مقررات خاص خود را جدا از دستورالعمل های فدرال دارد. کیزمان توضیح می‌دهد: «در مورد محدودیت‌ها و مقررات مربوط به چراغ‌های جلو، کانکتیکات مقرراتی در مورد تعداد چراغ‌های مورد نیاز، ارتفاعی که در آن نصب می‌شوند و رنگ چراغ‌ها دارد.

رنگ‌های خاصی (قرمز، آبی و چند رنگ دیگر) برای وسایل نقلیه خاص، معمولاً وسایل نقلیه اضطراری، در نظر گرفته شده است. مقررات فدرال در مورد روشنایی، هم حداقل و هم حداکثر توان وجود دارد، اما این قوانین برای پایبندی تولیدکنندگان به اجرا گذاشته شده است، نه اجرای قانون الزاماً.»

چراغ های جلو آبی یا بنفش قانونی هستند؟
خیر، HID آبی و بنفش یا چراغ های جلو زنون معمولا قانونی نیستند. در واقع، طبق تحقیقات اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها، تولید کیت های تبدیل HID که دستورالعمل های فدرال برای روشنایی چراغ های جلو را رعایت می کنند، غیرممکن است. همچنین، اکثر ایالت ها قوانینی دارند که چراغ های جلو را ملزم می کند که به جای نور آبی، نور سفید ساطع کنند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.