قیمت فر نیمه صنعتی شیرینی پزی در سال 99

دستگاه‌های قنادی صنعتی دارای مزیت‌های زیادی هستند که برای تولید انواع شیرینی‌ها کیک‌ها و نان‌های حجیم ساخته‌شده‌اند تا شما عزیزان بتوانید محصولات خود را باکیفیت بالا در نمونه‌های انبوه و مقادیر بالا تولید نمایید.
از قدیم تابه‌حال شیرینی‌ها محصولاتی بودند که با دستگاه‌ها و ابزارهای مختلفی تولید می‌شدند که امروزه با بالا رفتن تقاضای این محصول نمونه‌ای از دستگاه‌هایی که برای تولید این محصولات آماده می‌شود و ساخته می‌شود به‌صورت خودکار بوده و باکیفیتی بالا تولید می‌شود.
خوب همانطور که تا حالا فهمیدید موضوع این مطلب از مطالب ما در مورد دستگاه‌های قنادی صنعتی خواهد بود و ما قصد داریم در این متن در مورد دستگاه‌های قنادی 32 دیس و 16 یس برای شما صحبت کنیم.

Price of confectionery oven

دستگاه‌های قنادی صنعتی 32 و 16 دیس دارای سیستم های مکانیزه بسیار دقیق و به‌صورت کاملا خودکار و دیجیتالی می باشند که برای کنترل دستگاه در قسمت‌ های مختلف مانند مشعل های حرارتی حرارت غیر مستقیم فن های دستگاه سیستم گردش حرارت دستگاه و کنترل دمای دستگاه و حتی سیستم بخار دستگاه‌ها ساخته شده است تا شما بتوانید به‌صورت کاملاً دقیق و با سیستم اینورتر دستگاه را کامل کنترل نمایید.

سازنده دستگاه صنعتی قنادی

Price of confectionery oven

از مهم ترین موضوعاتی که یک دستگاه قنادی را شامل می‌شود این است که باید دستگاه‌هایی که طراحی می‌شود محصولات را به‌صورت کاملاً یکنواخت پخت نماید یعنی اینکه شما زمانی که سینی در دستگاه قرار میگیردقسمتی از سینی ها پخته شده و قسمتی ناپخته نماند در بعضی از موارد پیش می‌آید که در دستگاه‌های شرکت‌ های مختلف به دلیل تکمیل نبودن دستگاه‌ها یا نداشتن فن بر روی قسمت داخلی دستگاه‌های همان مخزن ها

Price of confectionery oven

باعث می‌شود تا دستگاه‌ها به‌صورت کاملاً یکنواخت قرارداد را چرخ ندهند و موضوع دیگر فاصله سینی با سینی دیگر می باشد که این موضوع هم نیز در بعضی از موارد پیش می‌ آید تا در استانداردهای نیاز برای تولید این دستگاه‌ها رعایت نشده و به اندازه کافی حرارت ها از دستگاه رد نشوند.
نما و زیبایی که از موضوعاتی هست که در همه موارد و اجناس باید دارای زیبایی هایی باشد که در هنگام استفاده از آن و شکل ظاهری آن برای کار مناسب باشد.
دستگاه‌های تولیدی شرکت ایرانفر دارای شکل های ظاهری کامل استاندارد دارد و به روز بوده تا شما عزیزان در هنگام کار انرژی مثبتی را به کارکنان می دهد و این موضوع باعث می‌شود تا بهتر و باکیفیت تر کار خود را انجام دهند.

صادران دستگاه صنعتی به کشور مختلف

Price of confectionery oven

شرکت ایران فر تولید کننده انواع دستگاه‌های صنعتی قنادی و پخت نان می باشد که دستگاه‌های خود را با تولید درجه یک و باکیفیت عالی تولید می نماید.
این شرکت از سال ۱۳۸۵ تولید خود را در زمینه دستگاه‌های صنعتی قنادی و پختن آن شروع کرد و تا به امروز دستگاه‌های خود را باکیفیتی در جهت تولید و ساخت می نماید دستگاه‌های شرکت ایران فر به کشورهای مختلفی از دنیا صادر شده است و مفتخریم تا بگوییم در تمامی مراحل صادرات این دستگاه‌ها به مشتریانی که از ما و شرکت ایران فر خرید کرده اند دارای رضایت صددرصدی بوده و محصولات خود را باکیفیت عالی و با رضایت کامل خریداری کرده‌اند.

لباس کار قنادی دارای مدل های متنوع و سایز بندی مختلف است. این نوع لباس بسیار خوش دوخت است‌. پارچه لباس کار قنادی ضد چروک است و از وزن مناسبی جهت راحتی قنادان برخوردار است‌.

Price of confectionery oven

حال اگر شما هم قصد خرید دستگاه‌ها را برای خارج از کشور دارید می توانید با گروه پشتیبانی ما تماس گرفته و مراحل صادرات این دستگاه‌ها از شرکت ایران فر به تمامی نقاط دنیا را دارد.

یکی از ضروری ترین تجهیزات فروشگاهای شیرینی فروشی و قنادی ها داشتن یخچال مکعبی قنادی، ویترین و پیشخوان قنادی می باشد که علاوه بر تامین نگهداری شیرینی کیک و…. تاثیر به سزایی در دکوراسیون مغازه دارد، ست قنادی موجب زیبایی محیط مغازه و جلوه ی بهتر شیرینی ها می باشد ازاین روی باعث جذب بیشتر مشتری می شود.

خوب است بدانیم شرکت ایران فر تمامی مراحل صادرات دستگاه را بر عهده می گیرد و عزیزانی که قصد دارند محصولات خود را به کشور های مختلف صادر کنند و ما از قوانین صادرات و راه‌ های صادرات مطلع نیستم می‌توانند دستگاه‌ها را هزینه حتی کمتر نسبت به دیگر شرکت ها دستگاه‌های خود را از شرکت ایران فر به تمامی نقاط دنیا صادر نمایند.

Price of confectionery oven

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.