قیمت دستگاه فر پخت نان سنگک اتوماتیک طرح جدید

دنان سنگک که جزو سالم ترین نان های بازار است چگونه تولید می شود؟

نان سنگک یکی از قدیمی ترین و پر طرفدار ترین های محلی و یا سنتی می باشد که در شهر های مختلف دارای مصرف بسیار بالایی هستند، نان سنگک از قدیم بصورت تنور ثابت که در زیره آن سنگ های خلالی کار رفته است ساخته می شود، این تنور ها دارای یکسری مزا یا و معایبی می باشد.

که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد، دستگاه های نان سنگک که بصورت جدید تولید می شود در دو نوع دوار و تونلی ریزشی می باشد که از چنس سنگ های چودنی در قسمت زیره استفاده می شود این دستگاه در نوع دوار بلعکس دیگر دستگاه های دوار دارای بدنه چهارگوش بوده و از ابعاد 2.5 متری تا 3 متری ساخته می شود.

این دستگاه دارای دو قسمت ورودی و خروجی می باشند که در هر دو این قسمت ها یک پنجره 6 گوش طراحی شده است که نمای ظاهری دستگاه بصورت سنتی شکل باقی بماند.

نوع دیگر دستگاه های پخت نان سنگک دستگاه تونلی می باشد که به صورت ریزشی در مدل 4.5 متری و 6.5 متری می باشد.

این دستگاه ها با طراحی جدید و طرح ساخت تکنولوژی سیستم اینورتر و PLC نوع جدید از دستگاه های صنعتی می باشد که سیستم کنترل آن بصورت لمسی و اتوماتیک می باشد.

خوب در ادامه به چگونگیی طراحی و لوازم جانبی دستگاه های تونلی خواهیم پرداخت ، حال اگر شما هم خواستار دستگاه های تونلی و دوار هستید می توانید با ما در خواندن ادامه این مطلب همراه باشید، تا اطلاعات کاملتری را جمع آوری کنیم:

دستگاه پخت نان سنگک اتوماتیک

دستگاه پخت نان سنگک تمام اتوماتیک با استفاده از حرارت غیر مستقیم تولید کننده انواع نان سنگک می باشد. این دستگاه از صفحه چدنی با قسمت های فرورفته و برجسته تشکیل شده است که موجب پخت نان سنگک با ظاهر سنتی آن می شود. سیستم برقی این تجهیزات به صورت اتوماتیک است که با مشخصات زیر فعالیت می کند:

 •  تمامی عملیات کنترل به وسیله دستگاه پی ال سی روی تابلو صورت می گیرد.
 •  صفحه نمایش لمسی آن اجازه کار را به اپراتور برای تنظیم قسمت های مختلف می دهد.
 •  صفحه نمایش آن قابل تنظیم با برنامه های از پیش تعیین شده می باشد.
 •  فعالیت های دستگاه قابل ذخیره می باشند.
 •  کلیه عملیات های انجام شده به وسیله سرور قابل کنترل است.

دستگاه پخت نان سنگک اتوماتیک

دستگاه پخت نان سنگک تمام اتوماتیک با دارا بودن مشخصات فوق این امکان را به نانوایی ها می دهد تا تعداد نان بیشتری در واحد زمان تولید نمایند.

قیمت فروش انواع دستگاه پخت نان

قیمت فروش انواع این تجهیزات مانند دستگاه پخت نان سنگک تمام اتوماتیک بستگی به چند فاکتور مهم دارد. این فاکتور ها را در موارد زیر می توان خلاصه نمود:

 •  نیمه یا تمام اتومات بودن آن
 •  نوع سیستم برقی
 •  نوع سیستم حرارتی
 •  مدت زمان گارانتی
 •  کیفیت ساخت
 •  کارخانه سازنده

 

عوامل فوق همگی در قیمت فروش این تجهیزات نقش مهمی دارند.قیمت فروش انواع دستگاه پخت نان

تولید دستگاه پخت نان پرتابل

دستگاه پخت نان سنگک تمام اتوماتیک پرتابل نمونه ای از دستگاه های دوار پرتابل می باشد. این تجهیزات با استفاده از حرارت غیر مستقیم فعالیت می کنند. سیستم های برقی موجود در این ماشین آلات به صورت اتوماتیک یا به شکل کنترلی ساده می باشد. در روش دوم اپراتور دستگاه تنظیمات مربوط به آن را با ترموستات انجام می دهد و کلیه کلید ها قابل تنظیم به وسیله اپراتور می باشند. دمای فر نیز در این روش قابل تنظیم است و صفحه چدنی آن موجب پخت نان سنگک به شکل سنتی و تنوری آن می شود. این دستگاه ها موجب پخت نان با کیفیت و دارای عطر و طعم مناسب می شوند. فلزات به کار رفته در بدنه این دستگاه ها نیز از جنس استیل می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.