فوم شستشو ضد جوش بیواکوا موجب ایجاد خارش های شدید پوستی می شود

فوم شستشو ضد جوش بیواکوا که در ابتدا برای پوست های معمولی تا چرب در نظر گرفته شده بود، اکنون برای انواع پوست مناسب است و حتی می تواند مقاوم ترین آرایش را پاک کند.

با تشکر از سورفکتانت های ملایم: بیشتر و بیشتر، غیر یونی، مبتنی بر قند یا مشتقات الکل های چرب، مشتق شده از روغن نارگیل یا نخل، یا مخلوطی از این دو . آنها به پوست حمله نمی کنند و آن را کاملا تمیز می کنند و همچنین کف می کنند.

زیرا حاوی حداقل یک ماده بسیار مرطوب کننده، گلیسیرین است. و برای برخی، اسید هیالورونیک و مواد فعال تسکین دهنده مشتق شده از گیاهان و مغذی. علاوه بر این، سورفکتانت های آنها از بین نمی روند و به مقدار مناسبی ادغام می شوند.

برای پاکسازی موثر که به تعادل پوست احترام می گذارد، سورفکتانت ها به صورت میسلی سازماندهی می شوند.

فوم

این مولکول‌های کروی از دو بخش با قطبیت متفاوت تشکیل شده‌اند: یکی، چربی دوست، با میل ترکیبی قوی با مواد چرب. دیگری، آب دوست، در میل ترکیبی با آب. اولی توانایی گرفتن کثیفی و به دام انداختن آن را دارد، در حالی که دومی در نزدیکی آب، این کثیفی را در حین آبکشی از بین می برد.

اولاً به این دلیل که به لطف قدرت پاک کنندگی پوست را از ذرات تجمع یافته در آن خلاص می کند. اما همچنین، زیرا حاوی آنتی اکسیدان های فعال است که از حملات محیطی و رادیکال های آزاد محافظت می کند.

چگونه آن را انتخاب کنیم؟ وقتی دوست دارید با آب تمیز کنید، باید فوم خود را با توجه به نوع پوست و زمان استفاده از آن انتخاب کنید. صبح هنگام حمام، یک فوم پاک کننده ملایم یا ارگانیک، برای پوست های حساس یا با AHA اگر می خواهید درخشندگی بیشتری داشته باشید، انتخاب کنید.

در شب، فومی با قدرت پاک‌کنندگی آرایش، با مواد فعال «مراقبتی» که به بازسازی سریع سد پوستی کمک می‌کند، ترجیح دهید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.