ساخت انواع دستگاه صنعتی قنادی اتوماتیک

ساخت انواع دستگاه صنعتی قنادی:

مشتریان و خریداران همیشه از کیفیت طرفداری می کنند و مایل هستند برای جنس و یا مواد غذایی با ارزش و با کیفیت هر گونه مبالغی را پرداخت نمایند . این مورد باعث شده است که تولید کنندگان برای پیشی گرفتن و استقبال مردم سطح کیفی و امکانات محصولات خود را بالا ببرند و در چرخه رقابت از سایر تولید کنندگان و رقبا عقب نمانند . شیرینی ها یکی از آن مواد غذایی و خوراکی هایی هستند که تقریبا در تمامی خانه ها یافت می شوند و همه دوست دارند که در هر مهمانی و مجلسی این خوراکی ها حضور داشته باشند . به همین علت نیز امروزه تولید کنندگان و طراحان تصمیم گرفته  اند که برای پخت این خوراکی ها از دستگاه های صنعتی استفاده نمایند که بتوانند به خوبی و با کیفیت بالا این شیرینی ها را پخته و به مشتریان خود تحویل بدهند .

دستگاه قنادی صنعتی اتوماتیک

استفاده از این دستگاه ها نیز مزایایی دارد که آن ها را جزو یکی از کاربردی ترین دستگاه های صنعتی کرده است و این دستگاه ها امکاناتی دارند که از آن ها می توان برای پخت هرگونه شیرینی به خوبی استفاده نمود

دستگاه های قنادی صنعتی با استفاده از بهترین تجهیزات و امکانات به تولید می رسند و طراحان این دستگاه ها سعی کرده اند که کار قنادی ها را تا آنجایی که ممکن است آسان نمایند .

خرید اینترنتی دستگاه صنعتی و نیمه اتوماتیک قنادی

دستگاه های صنعتی به وسیله یکی از پیشرفته ترین و با اعتبار ترین شرکت های تولید یعنی شرکت ایران فر ساخته می شوند این شرکت سعی کرده است با بهره گیری از امکانات و تکنولوژی خرید این دستگاه ها را به کار راحتی بدل کند .

دستگاه قنادی صنعتی اتوماتیک

این دستگاه ها می توانند با تجهیزات و امکاناتی که دارند یک قنادی پیشرفته و مدرن را به شما تحویل بدهند و همچنین سود خوبی را نیز برای شما به همراه دشاته باشند زیرا با وجود کیفیت بالا و تازگی شیرینی ها تمامی افراد ترجیح می دادند از شما خرید بکنند .

شما ابتدا می توانید اطلاعات مورد نیاز خودات را برای خرید مناسب از سایت اینترنتی شرکت ایران فر جمع آوری کنید سپس با کسب مشورت از ماشوران این مجموعه دستگاه مناسب خود را انتخاب نموده وآن را سفارش دهید . پس از سفارش دستگاه شما آن را پس یک مدت کوتاه جلوی درب کارگاه خود تحویل خواهید گرفت.

قیمت مدل مختلف دستگاه قنادی صنعتی نیمه اتوماتیک

دستگاه های قنادی می توانند بسیار به شما کمک کنند و تنوعی که در مدل های خود دارند خرید شان را برای شما راحت تر کرده اند . این دستگاه ها هر کدام مشخصات ویژه ای دارند که با استفاده از آن ها تعیین میشود که آن برای چه نوع تولیدی و کارگاهی مناسب می باشد و برای چه نوع قنادی هایی استفاده می شود. انواع گوناگون این دستگاه به این شرح است :

 1. دستگاه قنادی سی و دو دیس
 2. دستگاه قنادی دوازده دیس
 3. دستگاه قنادی ده دیس
 4. دستگاه قنادی هشت دیس
 5. دستگاه قنادی شانزده دیس

این پنج دستگاه با تعداد دیس هایی که درون خود دارند نام گذاری شده اند و می توانند تعدادزیادی شیرینی را متناسب با دیس های خود به پخت برسانند .

دستگاه قنادی صنعتی اتوماتیک

دستگاه سی و دو دیس چه مشخصاتی دارد و از چه مکاناتی بهره می برد ؟

این دستگاه به عنوان بزرگ ترین نوع دستگاه های صنعتی قنادی دارای سی ودو دیس است و به دو دسته تقسیم می شود . دو نوع این دستگاه فقط در سیستم بخار خود متفاوت می باشند و تفاوت های زیادی ندارند .دو نوع این دستگاه به این شرح است :

 • نوعی که دارای سیستم بخار است
 • مدلی که بدون سیستم بخار کار می کند .

دستگاه های سی و دو دیس دارای ابعادی هستند که به این صورت است : ارتفاع : دو متر و چهل سانتی متری . طول : دو متر و بیست . عرض : یک متر و چهل و پنج سانتی متری. دستگاه سی و دو دیس دارای سیستم کنترل حرارت است واین کار را تا دمای شش صد  و پنجاه درجه انجام می دهد .

دستگاه قنادی صنعتی اتوماتیک

ماشین آلات قنادی هشت دیس چگونه کار خود را انجام میدهند ؟

دستگاه های هست دیس می توانند به عنوان یکی از پیشرفته ترین دستگاه ها باشند فقط در ابعاد کوچک تر .

این دستگاه دارای اندازه هایی به این شرح است :

 • طول : هفتاد و پنج سانتی متر
 • عرض : هشتاد سانتی متر
 • ارتفاع : صد و ده سانتی متر

این ابعاد نشان می دهند که دستگاه ها کوچک ترین نوع دستگاه های قنادی می باشند که دارای چنین امکاناتی هستند . دستگاه دارای هشت عدد دیس است که هر کدام در طول و عرض 60 در 40 به تولید می رسند که با اندازه دیس دستگاه های صنعتی بزرگ برابری می کند . این دستگاه دارای پایه ها و مخاضن و بدنه ای است که از استیل براق پوشیده شده است و این لایه استیل از پوسیدگی دستگاه جلوگیری می کند باعث زیاد شدن عمر آن می شود .

دستگاه قنادی صنعتی اتوماتیک

این دستگاه دارای دو الی سه فن است که می توانندحرارت زیاد از حد دستگاه را کاهش بدهند و باعث بالا رفتن کیفیت شیرینی ها بشوند . این دستگاه ها به عنوان پیتزا پز در مصارف خانگی نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

یخچال قنادی در مدل ها و ابعاد مختلفی تولید می شود. از مدل های این نوع یخچال می توان به یخچال صنعتی قنادی که برای به نمایش گذاشتن شیرینی ها و دسر ها می باشد، یخچال ایستاده پشت بسته که برای نمایش گذاشتن کیک و تارت و دسر است، فریزر ایستاده برای نگهداری بستنی و کیک، ویترین خشک قنادی برای چیدمان و عرضه شیرینی ها خشک و انواع نان و یخچال و فریزر میز کاری برای آماده سازی مواد اولیه کیک و شیرینی و … به کار می رود.

قیمت و فروش دستگاه قنادی ده دیس

دستگاه های ده دیس می توانند هرگونه شیرینی را با هر اندازه ضخامتی به تولید برسانند . این دستگاه دارای حدود شش صد کیلوگرم وزن است و مقدار و میزان مصرف برقی که دارد در هر ساعت یک و نیم کیلو وات در ساعت است . اندازه های دستگاه ده دیس :

 • ارتفاع : یک مترو نود و پنج سانتی متر
 • طول : یک متر و چهل و پنج سانتی متر
 • عرض : صد سانتی متر است

این دستگاه بدنه ای دارد که از لایه گالوانیزه و استیل به تولید می رسد و این دو لایه از حرارت زیاد و زنگ زدگی دستگاه جلوگیری می کنند .

برای انتخاب همزن برقی ساده توجه به راحتی در استفاده از محصول است. یادتان باشد همزن های برقی معمولی را بایستی بصورت دستی مورد استفاده قرار دهید و به همین خاطر راحتی در حین انجام کار با دستگاه بسیار برایتان مهم و حائز اهمیت است؛ زیرا خستگی در دستان شما در این حالت می تواند کیفیت هم خوردن مواد را تحت تاثیر قرار دهد.

دستگاه قنادی صنعتی اتوماتیک

خرید و تولید دستگاه قنادی صنعتی دوازده دیس

دستگاه های دوازده دیس دارای سه لایه هستند که بدنه ی آن ها از آن سه لایه درست می شود : استیل . استیل . پشم سنگ  . این دستگاه برای تولیدی های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند که اندازه های کوچک تری دارند . و وسعت کمتریرا برای پخت شیرینی قرارداده اند . اندازه های دستگاه نسبت به بقیه کوچک تر است .

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.