ساخب آباژور طبلی در یک جلسه

یک صبح سرگرم کننده برای یادگیری ساختن آباژور طبلی یک طرفه خیره کننده خود فقط در یک جلسه کوتاه و آسان شما در هر مرحله از فرآیند، مهارت های جدیدی کسب خواهید کرد

سایه ای به قطر 35 سانتی متر آباژور ایستاده خمیده مناسب برای یک چراغ رومیزی، آویز یا چراغ کف کوچک با اتصالات استاندارد به دست خواهید آورد. بدون نیاز به مهارت خیاطی معلم تمام ابزار مورد نیاز برای استفاده در روز را ارائه می دهد.

قیمت شامل همه چیزهای مورد نیاز به جز پارچه شما می شود. آباژور چوبی خراطی لطفاً 0.5 متر پارچه عرض استاندارد (حداقل 1.2 متر) انتخابی خود را همراه داشته باشید تا دور سایه خود را دور بزنید. (اطلاعات مهم در مورد انتخاب پارچه را در زیر ببینید)

تعداد کمی از پارچه ها برای هرکسی که فراموش می کند. آباژور ایستاده کنار مبلی پارچه خود را بیاورد برای انتخاب در دسترس خواهد بود. این قطعات بریده شده تقریباً 10-15 دلار برای خرید در روز (فقط نقدی) خواهد بود.

متأسفانه ما نمی توانیم قاب های آباژور را به جز اندازه و شکل ارائه شده برای دوره پوشش دهیم.

چی بیارم
نیم متر پارچه با عرض استاندارد (حداقل 1.2 متر عرض). برای انتخاب پارچه مناسب به یادداشت های زیر مراجعه کنید. هزینه دوره شامل کیت آباژور 55 دلاری است.

نحوه انتخاب پارچه:
یک پارچه چاپ شده برای مبتدیان بهتر از یک پارچه ساده است،  آباژور ایستاده چوبی زیرا کمتر احتمال دارد که عیوب کاردستی را نشان دهد. راه راه و چهارخانه به دلیل سختی ست شدن الگو برای افراد مبتدی مناسب نیست.

پارچه‌های ایده‌آل عبارتند از کتانی با وزن متوسط ​​نزدیک، پنبه یا کتانی با وزن پرده، و پنبه یا کتانی لحاف. پارچه‌های نامناسب عبارتند از ابریشم، پرده‌های ابریشمی پلی‌استر، پارچه‌های آزاد بافته شده، و بوم پلی‌استر یا اکریلیک کارشده (پارچه‌های صندلی عرشه/سایبان) بنابراین لطفاً اینها را انتخاب نکنید.

 • منابع:
  1. Lampshade Making
 • تبلیغات: 
  1. موفقیت یک بانوی خانه دار با سرمایه گذاری اندک!
  2. گرم کردن کلاس های مدرسه به روش رادیاتور
  3. با تخمه یک سوپ خوشمزه درست کنید
  4. کار آفرینی که توانست تمام بیکاران شهر را ریشه کن کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.