دستگاه ساکشن مکسی بخرید تا دیگر نگران گرفتگی حلق خود نباشید

ساکشن اوروفارنکس روشی است که برای حذف ترشحات از حفره دهان و حلق استفاده می شود. ترشحات می توانند نای را مسدود کرده و جریان هوای طبیعی را مسدود کنند که می تواند منجر به تامین ناکافی اکسیژن شود.

به طور معمول، مراجعین برای از بین بردن این ترشحات سرفه می کنند، اما برخی از افراد خیلی ضعیف هستند یا نمی توانند سرفه کنند، بنابراین این مراجعین برای پاک کردن راه هوایی نیاز به ساکشن دارند.

علائم و نشانه های رایجی که نشان می دهد مشتری ممکن است به ساکشن نیاز داشته باشد عبارتند از:
مشکل در سرفه کردن ترشحات و بلعیدن
کاهش هوشیاری
ترشحات قابل مشاهده ای که جریان هوا را مسدود می کنند
استفراغ در دهان
صداهای تنفسی پر سر و صدا

این روش در افرادی که جراحی های دهان انجام داده اند نیز استفاده می شود. ترومای دهان؛ یا آسیب های عروق مغزی، مانند سکته مغزی که منجر به آبریزش آب دهان و اختلال در بلع می شود.

دستگاه ساکشن مکسی
در نهایت، ساکشن اوروفارنکس برای تامین بهداشت دهان و جلوگیری از عفونت در افرادی که بلع یا راه هوایی مصنوعی دارند، استفاده می شود.

کاتتر ساکشن که برای ساکشن اوروفارنکس استفاده می شود، یک کاتتر سفت، خمیده و پلاستیکی است که کاتتر ساکشن یانکاور یا نوک یانکاور نامیده می شود.

کاتتر ساکشن Yankauer شفاف است که به شما امکان می دهد ترشحات و مایعات را در حال مکش مشاهده کنید. نوع استاندارد کاتتر Yankauer دارای یک نوک حباب با یک دهانه بزرگ و چند دهانه کوچکتر است.

نوک لامپ از ضربه به حفره دهان جلوگیری می کند، در حالی که دهانه های کوچکتر حتی اگر دهانه بزرگ مسدود شده باشد، مکش را فراهم می کند.
لوازمی که برای این روش نیاز دارید عبارتند از:
دستکش تمیز
ماسک و عینک یا محافظ صورت
حوله حمام، پارچه یا پارچه کاغذی یکبار مصرف
لیوان یا سینک یکبار مصرف
آب لوله کشی یا نرمال سالین
دستگاه مکش و لوله اتصال
راه هوایی دهان و پارچه شستشو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.