درب ضد سرقت خوب در برخورد با خودرویی موجب آتش سوزی بزرگی شد

روکش چوبی درب ضد سرقت CNC از MDF 8 میلی متری است که ابتدا با راش یا گردو پوشانده می شود، سپس طرح های مختلف توسط دستگاه CNC حک می شود.

سپس رویه باریک درب ضد سرقت خوب با پلی اورتان یا پلی استر روکش می شود که معمولاً طراحی داخلی ساختمان است. درب با توجه به انواع CNC انتخاب می شود، برای پروژه های متوسط ​​و طراحی معماری معاصر مناسب است.

درب ضد سرقت پی وی سی:

در این حالت ابتدا یک MDF 8 میلی متری خالی را در دستگاه CNC قرار می دهیم تا انواع طرح ها را CNC حکاکی کنیم. سپس ام دی اف توسط دستگاه فیلم پی وی سی پرس می شود.

روکش درب ملامینه ضد سرقت:

MDF برای این نوع سطوح معمولاً 5 تا 8 میلی متر ضخامت دارد که یک ورقه نازک ملامین در آن فشرده می شود و می توان آن را با لاک چاپین در داخل شیارهای باریک پوشاند.

درب

تمامی اقدامات ضد سرقت فوق زیبایی خاص خود را دارند. البته همه افراد از نظر سلیقه می توانند تفاوت های زیادی داشته باشند. با این حال، در نظر گرفتن مزایا و معایب فنی این روش ها ضرری ندارد.

برای انتخاب بهترین نوع بالا، ما همیشه مدل لوکس را پیشنهاد می کنیم، بنابراین مدل ارزان قیمت ممکن است انتخاب خوبی باشد.

یکی از مهم ترین ویژگی های میزهای CNC ارزان، فانتزی و سطح بالا، قابلیت رنگ آمیزی مجدد به دلیل آسیب دیدگی است زیرا این عرشه ها از چوب روکش شده ساخته شده اند.

با این حال، استفاده در مناطق گرمسیری به سطح PVC می رسد، که توصیه نمی شود زیرا ام دی اف ممکن است از PVC جدا شود. همچنین قسمت رویی این نوع درب ها صنعتی می باشد که در صورت آسیب دیدن قسمت بالایی قابل رنگ آمیزی مجدد نمی باشد.

اما با توجه به صنعتی بودن این نوع روکش، احتمالاً این نوع پی وی سی بهترین انتخاب درب برای منازل در شهرهای با رطوبت بالا می باشد.

امروزه با افزایش چشمگیر روکش ها و روکش های درب ضد سرقت، حتی این تولیدکنندگان درب نیز ممکن است نتوانند روکش ها و روکش های جدید طراحی شده را از مدل های قبلی تشخیص دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.