خرید فر قنادی صنعتی 16 دیس جدید

دستگاه های قنادی یکی از تولیدات ما در شرکت ایران فر که در دو نوع مرتفع و عریض ساخته می شود.

دلیل ساخت دو طرحه این دستگاه ها به دلیل تک و سه فاز بودن دینام ها و فیلترینگ مکانی بعضی از کارگاه های قنادی می باشد.

همانطور که در قسمت بالا گفتیم در این متن برای شما درمورد دستگاه های قنادی و دستگاه های پخت نان صحبت خواهیم کرد. دستگاه های صنعتی قنادی و پخت نان جزو دستگاه هایی هستند که در شرکت ایران فر تولید و عرضه می شود.

شرکت ایران فر تولید کننده دستگاه های قنادی و پخت نان بصورت صنعتی و نیمه صنعتی می باشد که در ادامه بیشتر آشنا خواهیم شد.

دسگاه های قنادی 16 دیس در بعضی از موارد به عنوان دستگاه های مینی فر شناخته می شود، ولی دراصل این دستگاه به دلیل ارتفاء بالای 2 متری که دارد جزو دستگاه های بزرگ صنعتی محسوب می شود.

دستگاه های قنادی صنعتی دارای مزایایی بسیار زیادی هستند که حرارت غیر مستقیم آنها و گردان بودن گاری جزو بارز ترین مزیت های این دستگاه می باشد.

ابعاد و جنس بدنه و مقدار مصرف سوخت و مقدار مصرف برق از جمله مواردی می باشد که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید. تا از اطلاعات کامل برخوردار شوید.

دستگاه قنادی 16 دیس

سوخت مصرفی دستگاه 

دستگاه قنادی ۳۲ دیس با دو سوخت گاز و گازوئیل کار می کند که در زمان هایی که گاز شهری در دست رس شما نبود می توانید ار سوخت گازوئیل استفاده کنید (باهمان کیفت که باگاز می توان پخت با این سوخت هم می توان شیرینی پخت) یک مزیت دیگر سوخت گازئیل این است که در جاهایی که سوخت گاز رسانده نشده است می توان با این سوخت کار کرد.

 

کشور های تولید کننده این محصول

دستگاه قنادی ۳۲ دیس را کشور های مختلفی تولید می کنند که ایران عزیز ما یکی از بهترین کشور های تولید کننده دستگاه پخت صنعتی است ایران در تولید دستگاه های قنادی ونانوایی جزو کشور های قوی به حاب می آید.

دستگاه قنادی 16 دیس

محصولات تولیدی این دستگاه 

دستگاه قنادی ۳۲ قابلیت پخت انواع شیرینی و نان های حجیم و نیمه حچیم و…… رادارد که برای تولید انواع شیرینی های ایرانی و خارجی بسیار مناسب است که برای کارگاه های شیرینی پزی جزو دستگاه های مناسب حساب می شود.

سیستم اتاق بخار دستگاه قنادی 

دستگاه هایی که به همراه اتاق بخار می باشند دارای ۸ الا ۱۶ سینی ۶۰*۴۰ می باشند که نسبت به اندازه دستگاه یعنی نسبت به تعداد سینی هایی که قسمت تبخ وجود دارد ساخته شده و تغییر می کنند ، جنس سینی های اتاق بخار هم مانند قسمت تبخ از استیل نسوز و مقاوم در برابر زنگ زدگی ساخته می شوند .

دستگاه قنادی 16 دیس

 

 ابعاد کلی دستگاه قنادی ۳۲ دیس

ابعاد کلی دستگاه قنادی ۳۲ دیس ابارت اند از طول دو مترو بیست و هفت سانتی متر و عرض یک مترو چهل و پنج  سانتی متر و ارتفاء دو مترو چهل وپنج سانتی متر می باشد و وزن کلی این دستگاه هم دوتن و یک صد کیلو گرم می باشد که این ابعاد ابعاد دقیق و استاندارد دستگاه قنادی می باشد .

خدمات پس از فروش در شرکت ایران فر 

شرکت ایران فر برای تمامی محصولات تولیدی خود خدمات پس از فروش قرار داده است تا اگر احیا برای دستگاه ها مشکلی پیش آمد نمایندگان ما در سراسر کشور در کوتاه ترین مدت در کارگاه شما حاضر شده و دستگاه شما را تعمیر خواهند کرد تا شما از نظر زرر و زیان به خسارت زیادی بر نخورید.

 

.شماره تماس مدیر فروش

ساختار بدنه دستگاه قنادی 

جنسی که برای بدنه دستگاه های قنادی در نظر گرفته شده است از فلز استیل مقاوم در برابر حرارت و زنگ زدگی می باشد تا در طی تولانی مدت کارایی خود را از دست ندهند و از زیبایی ضاحری دستگاه هم نکاهند ، جنس داخلی دستگاه های قنادی هم از فلز مقاوم در برابر حرارت ساخته شده است تا در دمای بالا از بین نرود .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.