حوله سر جادویی که با گیر کردن به شاخه درخت مردی را از مرگ نجات داد

حوله سر جادویی و روکش‌های مو قطعاً یک اسب تیره برای مراقبت از مو هستند  به احتمال زیاد شما حتی نام آنها را نشنیده‌اید. مفهوم خرید یک حوله مخصوص برای بسته کردن موهای بعد از حمام در ابتدا کمی مضحک به نظر می رسد، اما وقتی می گویم برای هر کس که فقیر است به من اعتماد کنید.

هیچ کس از خشک کردن موهای خود لذت نمی برد و هر چه موهای شما بلندتر/ضخیم تر باشد، درد بیشتری ایجاد می کند به خصوص اگر سشوار بکشید یا از دیفیوزر استفاده کنید. حوله و روکش مو قطعا برای شما مناسب است.

طراحی شده برای جذب آب بیشتر از تارها بدون آسیب، شما را با موهای واقعی “حوله خشک شده” رها می کند، بنابراین به جای ریختن قطرات از تارهای خود، زمانی که به موهایتان دست می زنید، با موهای مرطوب آرایشگاهی شروع کنید.

این حوله مو وافل که از ترکیب پلی استر/پلی آمید با جذب بالا ساخته شده است، با جذب ملایم آب، برخلاف مالش دادن، از موها در برابر دو شاخه شدن محافظت می کند.

به عنوان یک حوله طراحی شده است، به این معنی است که شما مجبور نیستید یاد بگیرید که چگونه این حوله مو را محکم کنید به سادگی دور موهای خود را به همان روشی که یک حوله معمولی انجام می دهید، بپیچید.

حوله

حوله موی میکروفایبر ما از یک ماده انقلابی ساخته شده است که در لمس بسیار نرم است، فوق العاده جاذب است و سریع خشک می شود. پارچه پیشرفته بیش از 8 برابر وزن خود آب جذب می کند. این بدان معنی است که سریعتر و بهتر عمل می کند تا شما را خشک کند و تازه می ماند زیرا به سرعت خشک می شود.

نرم و فوق العاده سبک . اگرچه ضخیم و نرم به نظر می رسد و می تواند آب زیادی را جذب کند، اما این حوله در مقایسه با سایر گزینه ها بسیار سبک است. شما می توانید این حوله های خشک کن مو را هر کجا که بروید با خود ببرید.

ایده آل برای باشگاه، مسافرت، سفرهای ساحلی، ورزش، یوگا، کمپینگ، فعالیت های در فضای باز، خانه، هتل، مهمانی استخر و استفاده از آرایشگاه حرفه ای! روش کار را دوست خواهید داشت، اما احساسی که دارد را دوست خواهید داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.