تخت بیمارستانی چوبی باعث نجات یک بیمار از مرگ حتمی شد

تخت بیمارستانی چوبی یکی از مهم ترین خریدهایی است که تا به حال انجام خواهید داد.

تخت مناسب می تواند کیفیت زندگی و راحتی شما را تغییر دهد.

اما پیدا کردن تخت بیمارستانی مناسب به سادگی خرید یک تخت مصرفی معمولی نیست.

تخت های بیمارستانی خانگی قطعات پیچیده ای از تجهیزات پزشکی با قطعات متحرک بسیاری هستند.

تخت های تولید کنندگان مختلف از نظر ویژگی ها، کیفیت و هزینه بسیار متفاوت است.

ویژگی‌ها در فروشگاه‌های مختلف نام‌های مختلفی دارند. اگر تجربه ای از تخت خواب های قابل تنظیم ندارید، به سختی می توانید به جزئیات بپردازید.

در این مقاله، پنج عاملی را که باید هنگام انتخاب تخت بیمارستان خانگی برای خود یا یکی از عزیزان خود در نظر بگیرید، بررسی می کنیم.

تخت بیمارستانی

تخت چند تنظیم دارد؟
اکثر تخت‌هایی که به عنوان تخت‌های بیمارستانی خانگی توصیف می‌شوند، حداقل تنظیمات سر و پا دارند: بخش بالایی و پایینی سطح تخت قابل تنظیم به سمت بالا و پایین هستند.

این تنظیمات برای افرادی که برای نشستن در رختخواب نیاز به حمایت دارند و برای افرادی که شرایط پزشکی دارند و از خوابیدن در وضعیت عمودی سود می برند بسیار عالی است.

یک تخت سه کاره معمولاً یک تنظیم ارتفاع اضافه می کند: سطح تخت نسبت به کف بالا و پایین می رود.

تخت‌هایی با تنظیم ارتفاع اغلب تخت‌های کم ارتفاع نامیده می‌شوند و برای افرادی که مشکلات حرکتی و قدرتی دارند، از ویلچر استفاده می‌کنند و در حالی که روی تخت هستند تحت درمان قرار می‌گیرند، ایده‌آل هستند – مراقبین نباید مجبور به خم شدن یا کشش شوند.

یک تخت قابل تنظیم پنج کاره تنظیماتی را دارد که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم، اما شامل تنظیمات شیب است، بنابراین تخت را می توان در موقعیت های Trendelenburg یا Reverse Trendelenburg قرار داد، که برای افراد مبتلا به بیماری های قلبی، گردش خون و سایر موارد توصیه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.