بازسازی ساختمانی برای تولید جیوه

در نیوجرسی، یک ساختمان صنعتی طبع لیمو شیرین که قبلا برای تولید دماسنج های جیوه ای استفاده می شد، بازسازی و در سال 2004 به یک مرکز مراقبت از کودکان تبدیل شد.

متأسفانه، ملک قبل از نوسازی به اندازه کافی تمیز نشده بود و آلودگی باقیمانده با جیوه عنصری باقی می ماند (ATSDR 2007b). چنین آلودگی می تواند باعث قرار گرفتن در معرض قابل توجهی برای کودکان یا بزرگسالان شود. افرادی که در این نوع حوادث قرار می گیرند ممکن است به ارزیابی پزشکی و نظارت زیستی نیاز داشته باشند.

نگرانی در مورد کودکانی که در معرض جیوه عنصری از طریق استنشاق قرار می گیرند، ATSDR و CDC را بر آن داشت تا داده های موجود را برای شناسایی منابع رایج قرار گرفتن در معرض جیوه عنصری در کودکان بررسی کنند.

موقعیت، جمعیت شناسی و نسبت کودکانی لباس کردی دخترانه که تحت تأثیر رویدادهای مواجهه با جیوه عنصری در ایالات متحده قرار گرفته اند را شرح دهید و توصیه هایی برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض عناصر جیوه و واکنش مناسب به نشت و رهاسازی ارائه دهد.

این بررسی بر روی اثرات بهداشتی متن تشکر یا درمان مرتبط با جیوه تمرکز نمی‌کند و همچنین قرار گرفتن در معرض جیوه مرتبط با تأسیسات زغال‌سوز، آمالگام‌های دندانی، مصرف ماهی، زباله‌سوزهای پزشکی، یا واکسن‌های حاوی تیمروسال را بررسی نمی‌کند. مگر اینکه عاقلانه دیگر بیان شود، جیوه به جیوه عنصری اشاره دارد.

ما یک بررسی جامع از منابع داده قرار گرفتن در معرض موجود و ادبیات علمی انجام دادیم تا منابع رایج قرار گرفتن در معرض جیوه برای کودکان در ایالات متحده را شناسایی و کمی کنیم.

مکان، جمعیت‌شناسی و نسبت کودکانی که تحت تأثیر چنین قرار گرفتن در معرض قرار گرفته‌اند را توصیف کنیم. ما همچنین چندین طرح پیشگیری از قرار گرفتن در معرض جیوه را بررسی کردیم.

منابع داده‌های مواجهه موجود منابع داده‌ای که بررسی شدند شامل فهرست گسترده‌ای از برنامه‌های فدرال، ایالتی و منطقه‌ای بود که اطلاعات مربوط به نشت‌ها و سایر انتشارات خطرناک را جمع‌آوری می‌کرد.

برای ارزیابی ارتباط داده ها، جیوه پرسنل کلیدی را شناسایی و با آنها تماس گرفتیم. پنج منبع داده زیر حاوی داده‌های مرتبط بودند: مشاوره‌های بهداشتی ATSDR (HCs) و تماس‌های پاسخ اضطراری، نظارت بر رویدادهای اضطراری مواد خطرناک ATSDR (HSEES)، پایگاه‌داده مرکز واکنش ملی گارد ساحلی ایالات متحده، داده‌های ملی سموم انجمن مراکز کنترل سم آمریکا (AAPCC) سیستم، و انجمن کلینیک های شغلی و محیطی (AOEC) واحدهای تخصصی بهداشت محیطی کودکان (PEHSUs).

 • منابع:
  1. A Review of Events That Expose Children to Elemental Mercury in the United States

 • تبلیغات: 
  1. گلاب یک روغن طبیعی برای پوست است
  2. افزایش ۹۹ درصدی حقوق بازنشستگان
  3. پوشش ترافیکی که به ایزوگام متصل است
  4. با ما قدم به قدم به موفقیت نزدیک می شوید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.