استفاده از کیف صورتی برای ساخت خانه حیوانات

یکی از نکاتی که همیشه قبل از تغییر فصل می‌دهم مربوط به نگهداری کفش و لوازم جانبی است، اما تصور نمی‌کردم در مورد تمیز کردن صحیح کیف‌های چرمی شک و شبهه زیادی وجود داشته باشد.

در اینجا من به شما کمک می‌کنم بفهمید چه زمانی می‌توانید خودتان از آن مراقبت کنید و چه زمانی عاقلانه‌تر است که به یک کفاش متخصص مراجعه کنید، که ظرف چند روز لوازم جانبی شما را به‌طور بی‌عیب و نقص تعمیر می‌کند.

کیف صورتی چرمی لوازمی هستند که برای ماندگاری در طول زمان ساخته شده اند، متحدان وفادار روزهای ما. بر خلاف چرم تقلبی، که حتی زمانی که در کمد فراموش شده باشد، ترک می خورد، چرم واقعی می تواند سال ها با ما همراهی کند!

اجازه دهید با آن روبرو شویم، زمانی که شروع به پیر شدن می کند، همیشه این کار را با جذابیت زیادی انجام می دهد، به خصوص اگر چرم ها دباغی شده و به روش درست کار شده باشند.

کیف

قبل از اینکه تصمیم بگیرید خودتان تمیز کردن را انجام دهید، بهتر است وضعیت کیف خود را تجزیه و تحلیل کنید: آیا دسته ها فرسوده شده اند؟ آیا زیپ دمیده شده است؟ در این مواقع بهترین انتخاب این است که آن را نزد یک متخصص ببرید که یکباره آن را تمیز کرده و دوباره روی پاهایش بگذارد.

اما اگر می‌خواهید کیسه‌ها را قبل از قرار دادن دوباره در کمد بعد از استفاده تمیز کنید، می‌توانید به راحتی این کار را در خانه و با پشتیبانی چند محصول و مقداری وقت آزاد انجام دهید.

مادران می آموزند که کیف ها را هرگز نباید روی زمین گذاشت، اما متأسفانه در روزگار ما ممکن است یک لحظه حواس پرتی اتفاق بیفتد. این، همراه با سفر در وسایل نقلیه عمومی، سفرهای مداوم و هرج و مرج روزانه، می تواند کیف های ما را تمیز جلوه دهد، اما برای کمد لباس ما کافی نیست!

برای نگهداری عادی از کیف چرمی که تقریباً ماهی یک بار انجام می شود. به شما توصیه می کنیم یک مرطوب کننده بدن نسبتاً جامد را از روی آن بگذرانید. برای جلا دادن آن، از یک جفت جوراب نایلونی قدیمی استفاده کنید: کیف شما به اندازه نو خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.