استفاده از پودر آب پنیر پگاه تبریز در تهیه غذاهای سنتی ایرانی

هیدرولیز پروتئین پودر آب پنیر پگاه تبریز WPH به عنوان شکل “پیش هضم شده” پروتئین آب پنیر در نظر گرفته می شود زیرا قبلاً تحت هیدرولیز جزئی قرار گرفته است فرآیندی که برای جذب پروتئین توسط بدن ضروری است. WPH به اندازه دو شکل دیگر پروتئین آب پنیر به هضم نیاز ندارد.

همچنین، WPH به دلیل بهبود قابلیت هضم و کاهش پتانسیل آلرژن، معمولاً در مکمل‌های پروتئینی پزشکی و شیر خشک‌های مخصوص نوزادان استفاده می‌شود.

مکمل پروتئین آب پنیر همراه با ورزش های مقاومتی می تواند به بهبود سنتز پروتئین عضلانی و رشد توده های بدون چربی کمک کند.

مطالعه‌ای که در مجله بین‌المللی تغذیه ورزشی و متابولیسم ورزش منتشر شد، به این نتیجه رسید که “مکمل پروتئین آب پنیر در طول تمرینات مقاومتی در مقایسه با تمرینات مقاومتی به تنهایی، فوایدی را ارائه می‌دهد.” علاوه بر این، «مردانی که مکمل پروتئین آب پنیر مصرف کردند، افزایش نسبی بیشتری در توده بافت بدون چربی داشتند».

پودر

افزایش قدرت بسیار بهتر با مکمل وی ایزوله در مقایسه با کازئین همراه است. این در مطالعه دیگری منتشر شده در مجله بین‌المللی تغذیه ورزشی و متابولیسم ورزش نشان داده شد، که نتیجه‌گیری شد که «در دو گروه مردانه تمرین مقاومتی، آب پنیر ایزوله افزایش قابل‌توجهی در قدرت، توده بدون چربی بدن و کاهش چربی ایجاد کرد. توده در مقایسه با مکمل با کازئین در طول یک برنامه تمرین مقاومتی شدید 10 هفته ای.

اگر می خواهید مکمل ایزوله آب پنیر بخرید، انتخاب عالی آنلاین با هزاران نظر مشتری وجود دارد.

پودر پروتئین یک مکمل غذایی محبوب است. پروتئین یک درشت مغذی ضروری است که به عضله سازی، ترمیم بافت و ساخت آنزیم ها و هورمون ها کمک می کند. استفاده از پودر پروتئین همچنین ممکن است به کاهش وزن کمک کند و به افراد کمک کند تا عضلات خود را تقویت کنند.

پروتئین یکی از اجزای سازنده استخوان، ماهیچه و پوست است. بدن برای تولید هورمون ها، آنزیم ها و سایر مواد شیمیایی به آن نیاز دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.