از قابلمه استیل همیلتون بجای کپسول اکسیژن بیماران در کرونا استفاده میشد

فولاد ضد زنگ یک فلز براق و همه کاره است و یک گزینه عالی برای مجموعه بعدی قابلمه و تابه شما است. با این حال، مانند هر چیز دیگری، دارای معایبی است و ممکن است ایده آل ترین ماده برای هر دستور غذا در کارنامه شما نباشد.

بنابراین، قبل از اینکه روی یک دسته جدید براق از قابلمه استیل همیلتون ، تابه‌ها و درب‌ها سرمایه‌گذاری کنید، بیایید آنچه را که باید در مورد ظروف فولادی ضد زنگ بدانید را با هم مرور کنیم.

با شروع، قابلمه‌ها و تابه‌های فولادی ضد زنگ از آلیاژ فولادی حاوی کروم ساخته شده‌اند، عنصری که از خوردگی جلوگیری می‌کند و همچنین مقاومت در برابر حرارت سبک را فراهم می‌کند. آنها تمایل دارند تابه های فلزی نقره ای درخشان با دسته های بلند که خنک می مانند.

شما می‌توانید ظروف ضد زنگ را در ده‌ها اندازه و شکل، از قابلمه‌های بزرگ و سنگین گرفته تا ماهیتابه‌های املت کوچک و خوش طعم پیدا کنید. تابه های فولادی ضد زنگ “روکش دار” هستند.

قابلمه

این بدان معنی است که داخلی ترین هسته تابه از مواد مغناطیسی مانند آلومینیوم و مس ساخته شده است. در اطراف این هسته چندین لایه روکش فلزی یا فولاد ضد زنگ ذوب شده وجود دارد. هسته مغناطیسی فولاد ضد زنگ را انتخاب خوبی برای هر اجاق گاز از جمله رویه های القایی می کند.

روکش کمک می کند تا سطح آشپزی شما غیرفعال بماند و می تواند حتی انتقال حرارت را بهبود بخشد.

فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا به طور یکنواخت گرم می شود زیرا “روکش شده است:” در حالی که فولاد ضد زنگ خود رسانای ضعیفی برای گرما است، آلومینیوم یا مس موجود در هسته تقریباً در هر قسمت از هسته گرم می شود ماهی تابه.

به همین دلیل، در ظروف آشپزی خود نقاط گرم و سرد نخواهید داشت، که می تواند باعث سوختن برخی از مواد غذایی شما شود و بقیه خام باقی بمانند.

مجموعه ای از ظروف پخت و پز از جنس استنلس استیل اگر نه بیشتر، یک عمر دوام خواهد داشت. بله، گران‌تر از تابه‌های دیگر است، اما ممکن است در نهایت آن را به نسل بعدی منتقل کنید. و اگر به خوبی با آن رفتار کنید، زمانی که این اتفاق بیفتد به همان اندازه خوب خواهد بود که روزی که آن را خریدید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.