آجر نسوز فخری نیا مواد اصلی خانه پادشاه شد

ماده اصلی ساخت آجر نسوز فخری نیا خاک رس نسوز است که در دمای بالا پخته می شود پس از چنین پردازش، دوباره به یک ساختار خوب خرد شده و به شرکت تحویل داده می شود کارخانه با توزیع کننده های ویژه به چند بخش تقسیم میشود.

تمام بخش ها به حالت پودر خرد مواد افزودنی معدنی به جرم اضافه می شوند و همه چیز کاملاً مخلوط می شود اجزای اضافی می توانند خشک یا مایع باشند مواد اولیه حاصل به مرحله بعدی تولید عرضه می شود.

فرم دهی و خشک کردن محصولات جرم حاصل را در قالب های مخصوص ریخته و با پرس نیمه خشک یا قالب گیری پلاستیک فشرده می شود. برای گرم کردن یکنواخت آجر، قالب ها از داخل با روغن های مخصوصی درمان می شوند.

آجر

که از چسبیدن محلول به سطح جلوگیری می کند؛ چنین موادی باعث خشک شدن محصول با کیفیت بالا می شوند در طول خشک شدن، حداقل استحکام ماده خام 0.5 مگاپاسکال است، میزان رطوبت به 10-12٪ کاهش می یابد.

بیلت هایی با چنین ویژگی هایی را می توان به کوره های داخل کارگاه منتقل کرد و ساختار اولیه خود را از دست ندهد. خشک کردن بر روی خشک کن های مخصوص روی چرخ دستی های قفسه ای یا در کوره های حرفه ای انجام می شود. پس از چنین پردازشی، رطوبت مواد خالی فقط 2-4٪ است.

پخت آجر مرحله مهمی در تولید است آجرهای نسوز در کوره های تونلی پخته می شوند که کیفیت آن ها قابلیت اطمینان مواد اولیه را تعیین می کند. قطعات کار تمام شده در کوره ها قرار می گیرند، جایی که درجه حرارت به تدریج افزایش می یابد.

تا از پردازش یکنواخت مواد اطمینان حاصل شود مراحل پخت آجر نسوز آستانه دما از 100 تا 200 درجه سانتیگراد. با این تیمار، تمام رطوبت مواد اولیه کاملاً تبخیر می شود پس از اتمام پخت، آجر به تدریج سرد می شود.

دما به تدریج کاهش می یابد تا از تغییر شکل محصولات جلوگیری شود. با ساخت حرفه ای در کارخانه، تمام مراحل تولید آجر به شدت رعایت می شود – تهیه مواد اولیه، قالب گیری، خشک کردن، پخت و خنک کردن.

تولید بر روی کوره های تونلی مدرن با کنترل دقیق تغییرات دما انجام می شود. چنین طرح تولیدی در کارخانه Policor انجام می شود، ما محصولات با کیفیت بالا تولید می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.